REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Trzecia kasa na basenach. Od dziś nowa atrakcja (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W pierwszych czterech dniach funkcjonowania basenów otwartych przy sanockim MOSiRze, obiekt odwiedziło około 4500 osób. Kolejny weekend zapowiada się pogodnie, dlatego baseny otwarte znów mogą być często wybieranym przez sanoczan i turystów miejscem odpoczynku i relaksu. MOSiR poinformował o otwarciu dodatkowej kasy, aby skrócić kolejki po bilety. Od dzisiaj dostępna jest również nowa atrakcja – wodny tor przeszkód. Można z niego korzystać w cenie wejściówki.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku podał statystyki dotyczące odwiedzalności obiektu w pierwszych czterech dniach po otwarciu sezonu letniego. Z oferty basenów otwartych skorzystało około 4500 osób. W tygodniu, ze względu na kapryśną pogodę, nie udało się udostępnić obiektu mieszkańcom miasta i turystom każdego dnia, ale kolejny weekend zapowiada się pogodnie.

SANOK: Sezon na basenie zewnętrznym rozpoczęty! (FOTO)

Po pierwszych dniach nade wszystko cieszymy się i dziękujemy za Waszą obecność na naszych obiektach, a było Was od czwartku do niedzieli ok. 4500. Widzimy jednocześnie małe niedociągnięcia i wsłuchujemy się we wszystkie głosy i opinie na temat ich funkcjonowania – czytamy w komunikacie MOSiRu w mediach społecznościowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, MOSiR zdecydował o otwarciu dodatkowej kasy, aby skrócić kolejki i oczekiwanie na zakup biletów.

Liczymy na to, że takie rozwiązanie będzie strzałem w „10”, które zniweluje czas oczekiwania do wejścia na basen max. do 15 minut – deklarują pracownicy ośrodka.

* plakaty: MOSiR Sanok – Fb

Od dzisiaj, do końca weekendu, dostępna jest również nowa atrakcja – wodny tor przeszkód. Będzie można z niego skorzystać w cenie wejściówki.

foto (2): Tomasz Sowa

źródło: Red., MOSiR Sanok – Fb

23-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)