REKLAMA
REKLAMA

Spływ „Błękitną Wstęgą Sanu”! Fantastyczna przygoda! OSTATNIA SZANSA!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Poprzez organizację tego typu imprezy propagujemy turystykę kajakową jako formę czynnego wypoczynku, jak i poznawanie walorów krajoznawczo-turystycznych Województwa Podkarpackiego.

Podczas spływu rzeką San na odcinku Zwierzyń – Lesko – Sanok, uczestnicy będą mogli podziwiać piękno malowniczego krajobrazu Doliny Sanu, które jest związane z tą rzeką, oraz bogactwo fauny i flory na tym terenie. Spływ Kajakowy „Błękitną Wstęgą Sanu” organizowany po raz czwarty na trasie Zwierzyn – Lesko – Sanok o łącznej długości 37 km i wpisał się on na stałe w kalendarz imprez tego regionu. W ubiegłym roku gościliśmy blisko 240 kajakarzy z całej Polski, co wyróżniło dość wysoko nasz Ogólnopolski Spływ w skali imprez kajakowych w całym kraju.

Spływ organizowany na jednej z najpiękniejszych i najczystszych rzek w Polsce, która wije się w obrębie gór i podgórzy tworząc malownicze przełomy, często głęboko wcinające się podłoże fliszowe. Miasteczko namiotowe które powstaje centralnie przy rzece oraz spokojny charakter rzeki San, jest idealnym miejscem na wypoczynek dla całych rodzin, które tak licznie od lat do nas przyjeżdżają.

Spływ podzielony jest na dwa etapy:

I – sobota trasa Lesko – Sanok 24 km
II – niedziela trasa Zwierzyń – Lesko 13 km

Formularz zgłoszeniowy – kliknij

REGULAMIN – kliknij

materiały nadesłane

12-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)