REKLAMA
REKLAMA

STS Sanok wystartuje w Polskiej Hokej Lidze!

SANOK / PODKARPACIE. Huśtawkę nastrojów przeżywają w ostatnich tygodniach kibice sanockiego hokeja. Nie tak dawno poinformowano, że ze względu na problemy finansowe klub nie przystąpi do rozgrywek na najwyższym szczeblu, teraz jednak przekazano pozytywne wieści o spięciu potrzebnego budżetu i decyzji o kontynuowaniu rywalizacji o najwyższe w kraju laury.

Mamy dla Was wspaniałą informacje! Wystartujemy w POLSKIEJ HOKEJ LIDZE!!! – podał klub STS Sanok za pośrednictwem mediów społecznościowych (Fb).

Ma to być sukces zespołu kierowanego przez burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Udało się pozyskać sponsorów i kwoty pozwalające zagwarantować udział STSu w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2022/2023.

Działacze klubu już teraz mocno zakasują rękawy nad dalszymi pracami w działalności klubu i nadal prosi o wsparcie sympatyków STSu – czytamy w dalszej części komunikatu klubu.

Cały czas działa zbiórka pieniędzy na wsparcie funkcjonowania klubu.

Internetowa zrzutka na ratowanie sanockiego hokeja. Cel: 600 tys. złotych

Jak podaje klub, niebawem ruszy sprzedaż karnetów. Środki pozyskane w ten sposób, mają być również istotnym zastrzykiem finansowym dla STSu.

foto: Tomasz Sowa, archiwum Esanok.pl

21-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)