REKLAMA
REKLAMA

Święto Pieczonego Ziemniaka w SP 2 to już tradycja! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Co roku Święto Pieczonego Ziemniaka jest organizowane przez wychowawców świetlicy. W oczekiwaniu na pyszne pieczone ziemniaki, nasi uczniowie wraz z rodzicami z twarzami pełnymi uśmiechów i zadowolenia, brali udział w różnych konkurencjach sportowych, w których głównym bohaterem był ziemniak. Były między innymi skoki w workach, sadzenie i zbieranie ziemniaków, rzuty ziemniakiem do celu, bieg z ziemniakiem na paletce oraz wiele innych konkurencji sportowych.

Wspólne rozgrywki były świetną okazją do integracji społeczności świetlicowej z rodzicami, a także propagowaniem zdrowego stylu życia. Po sportowych zmaganiach wszyscy uczestnicy otrzymali medale, które wręczył dyrektor szkoły Bartłomiej Mandzelowski.

Nie zabrakło także wspólnej zabawy muzycznej, podczas której wszyscy uczestnicy imprezy tańczyli w rytm zumby z Katarzyną Roszniowską na czele.

Na koniec odbyła się degustacja pieczonych ziemniaków. Słoneczna pogoda była dodatkowym atutem dla tych miłych chwil spędzonych na świeżym powietrzu.

Organizatorzy imprezy – wychowawcy świetlicy, pragną serdecznie podziękować rodzicom oraz paniom kucharkom.

źródło: materiały nadesłane

11-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)