REKLAMA
REKLAMA

Tragedia na drodze. Nie żyje 81-letni motorowerzysta (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj (19 bm.) po południu w miejscowości Gwoźnica Górna, na drodze powiatowej relacji Niebylec – Barycz. W wyniku zderzenia motoroweru z samochodem osobowym marki Audi, śmierć poniósł 81-letni mężczyzna.

miejsce wypadku, na pierwszym planie policyjny radiowóz, w tle czerwony parawan, na jezdni ustawione pachołki i rozrzucone elementy pojazdu

Dziś, po godz.13, dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w Gwoźnicy Górnej, na drodze powiatowej relacji Niebylec – Barycz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem 81-letni mężczyzna, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego zderzył się samochodem osobowym marki Audi, kierowanym przez 25-latka.

Życia 81-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego nie udało się uratować, zmarł wskutek odniesionych obrażeń. Policjanci potwierdzili, że kierujący audi był trzeźwy.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Strzyżów

20-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

jasiostasio832022-10-20 12:25:01
0 0
Jak widzę na drodze tico, seicento czy innego matiza, albo właśnie dziadzia na skuterze to od razu mi się lampka ostrzegawcza zapala, że zaraz coś się na drodze odwali. Albo wymusi, albo nagle zahamuje na pustej drodze albo skręci bez kierunkowskazu i to się sprawdza w 9 na 10 przypadków. Dziadki jeżdżą jak popadnie i to przy zawrotnej prędkości 30km/h w zabudowanym, znowu młodzi w bmkach na trzech kołach pędzą jak szaleni. Jedni i drudzy powinni być mocniej karani za przewinienia, w ekstremalnych przypadkach zabierać dożywotnio prawo jazdy i po sprawie.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)