REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Zaginął 32-letni Krzysztof Kasza [RYSOPIS]

POWIAT KROŚNIEŃSKI. Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Kaszę, 32-letniego mieszkańca Głowienki. Mężczyzna zaginą 14 listopada.

Zaginiony w dniu 14 listopada br. około godz. 9, wyjechał z domu samochodem marki Seat Ibiza koloru czerwonego rej. RKR 32613 i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 185 cm, tęgiej budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, łysiejący od czoła, zarost w postaci wąsów i brody, oczy piwne.

Znaki szczególne: blizna pooperacyjna na prawym przedramieniu i ramieniu od strony wewnętrznej, pieprzyk na prawym policzku na wysokości linii ust.

Ubiór: mężczyzna ubrany był w spodnie robocze koloru czarnego z pomarańczowymi wstawkami, czarną polarowa bluzę zasuwaną na zamek i czarne buty robocze z pomarańczową podeszwą.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Krośnie przy ul. Lwowskiej 28, tel. 47 828 33 10 lub 112.

Zaginiony Krzysztof Kasza / KMP Krosno

źródło: KMP Krosno

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Kto wystrzelił rakietę na Polskę? Prezydent USA o wstępnych ustaleniach (VIDEO, ZDJĘCIA)

16-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)