REKLAMA
REKLAMA

Weronika z Bieszczad potrzebuje naszej pomocy!

Weronika przyszła na świat w 24 tygodniu ciąży jako skrajny wcześniak, ważąc zaledwie 650 gram. Od samego początku dzielnie walczy o każdy swój dzień. U naszej córeczki zdiagnozowano retinopatię, która zabrała jej jeden z najcenniejszych zmysłów – wzrok. Weronika dodatkowo cierpi także na dziecięce porażenie mózgowe.

LINK DO ZBIÓRKI: www.siepomaga.pl/weronika-wojtanowska

– Aby móc prawidłowo się rozwijać i poznawać świat potrzebuje intensywnej rehabilitacji i wielospecjalistycznego wsparcia terapeutycznego. Weronika zakwalifikowała się do innowacyjnej metody rehabilitacji wzroku u dzieci z porażeniem mózgowym-biofeedback okulistyczny. To dla niej wielka szansa aby móc trenować właściwe obszary kory mózgowej. Na obecną chwilę w Polsce są tylko 2 ośrodki gdzie odbywają się tego typu zajęcia. Nasza terapia odbywać będzie się w Poznaniu, ponieważ we Wrocławiu nie ma wolnych miejsc – pisze mama Weroniki. 

I dodaje: – Weronika wymaga codziennej rehabilitacji, jako mama musiałam zrezygnować z powrotu do pracy aby skupić się na jej leczeniu. Koszty leczenia córki znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe dlatego bardzo prosimy o wparcie. Tylko z Waszą pomocą będziemy w stanie zapewnić Weronice warunki do dalszego, harmonijnego rozwoju.

Dziękujemy za każdy gest!

LINK DO ZBIÓRKI: www.siepomaga.pl/weronika-wojtanowska

02-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)