REKLAMA
REKLAMA

Bartnik Ziemi Sanockiej. Skansen krainą miodem płynącą (ZDJĘCIA, VIDEO)

SANOK. 11 września br. (niedziela) w godz. 13:00-18:00 w amfiteatrze Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku odbywa się XII Bartnik Ziemi Sanockiej. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci, jak i dorośli. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz video.

Niedzielne popołudnie, mimo deszczowej pogody, zgromadziło mieszkańców Sanoka w amfiteatrze Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, gdzie odbywa się XII Bartnik Ziemi Sanockiej. Podczas wydarzenia odbywają się koncerty Zespołu Śpiwanka z Mokrego oraz Zespołu Rokiczanka. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci w postaci dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, gier i zabawy z animatorami MKD w Sanoku.

Mieszkańcy naszego miasta i nie tylko mieli okazję spróbować regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu sanockiego, odwiedzić stoiska z miodami kwiatowymi i spadziowymi pszczelarzy z Ziemi Sanockiej, ale również podziwiać wyroby artystyczne i rzemieślnicze. Każdy znalazł coś dla siebie, zarówno smakosze, miłośnicy rzemiosła i wyrobów artystycznych, jak i najmłodsi.
Organizatorzy XII Bartnika Ziemi Sanockiej: Powiat Sanocki oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Partnerzy: Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

Imprezy Partnerskie: Europejskie Dni Dziedzictwa, Bojkowskie Płaje.

 

źródło: red., arch.red./ Starostwo Powiatowe w Sanoku.

11-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)