REKLAMA
REKLAMA

Brzozowska wokalistka podbija rynek muzyczny (VIDEO)

Brzozowska wokalistka podbija rynek muzyczny (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Lija to artystka, która pochodzi z Brzozowa i na co dzień wydaje swoją muzykę przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska. Sama pisze, komponuje piosenki. W warstwie lirycznej wyróżnia ją to, że nie boi się mówić o trudnych emocjach, bolesnych relacjach i codziennych problemach.

W swojej twórczości stawia na prawdę, emocje i bycie autentycznym. W lutym 2022 zadebiutowała z singlem „trzy”, który stał się viralem na tiktoku.

Do tej pory teledysk na YouTube osiągnął ponad 2,3 mln wyświetleń, piosenka była puszczana w radiu i masa odbiorców zdążyła się z nią utożsamić.

Niedawno wydała swój następny singiel „zobacz coś innego”, który zapowiada jej nadchodzący debiutancki album. Piosenka jest o zazdrości i podcinaniu skrzydeł.

– Niezależnie od płci, wieku, religii, orientacji i wielu innych cech, którymi się różnimy każdy z nas odczuwa cierpienie. Bardzo często zazdrością, zwykłymi, czasem nieprzemyślanymi słowami, zadajemy sobie ból i niejednokrotnie podcinamy skrzydła. Przekaz piosenki jest taki, by nie oceniać pochopnie, bo każdy człowiek ma inną historię i nigdy nie byliśmy w jego butach. Zależy mi na tym, by każdy znalazł w tej piosence cząstkę siebie i zinterpretował we własny sposób, w odniesieniu do własnego życia – mówi wokalistka.

Planowana data premiery jej nadchodzącego albumu to sierpień br.

materiału nadesłane

 

18-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)