REKLAMA
REKLAMA

FINAŁ WOŚP W SANOKU. Wiele wyjątkowych atrakcji! (ZAPROSZENIE VIDEO)

FINAŁ WOŚP W SANOKU. Wiele wyjątkowych atrakcji! (ZAPROSZENIE VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę Sanok po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W ramach 31. finału, zbierane będą środki, które pomogą skutecznie walczyć z sepsą. Bieszczadzki Sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji! Będzie jarmark i Podkarpacki Bazarek, morsowanie, pokazy łucznictwa, Bieszczadzka Banda oraz wyjątkowa wystawa pamiątek po Tomaszu Beksińskim. Będzie również przejazd samochodów rajdowych, koncert orkiestry dętej, a punktualnie o 20:00 teatr ognia, czyli światełko do nieba! Na finał zaprasza szef sztabu Sebastian Niżnik oraz dyrektorzy sanockich muzeów, Marcin Krowiak i Jarosław Serafin. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału VIDEO.

grafika poglądowa, od lewej: Sebastian Niżnik, Marcin Krowiak i Jarosław Serafin

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się dużymi krokami. Środki z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na walkę z sepsą. Jak podkreślają organizatorzy, w tym roku Orkiestra gra zarówno dla małych, jak i dla dużych.

Sztab WOŚP na 29 stycznia zaplanował wiele atrakcji.

Pierwsza z odsłon finału rozpocznie się o godzinie 10:00 w Rynku Galicyjskim sanockiego Skansenu Wielkim Jarmarkiem Gorących Serc, gdzie będzie zdrowa żywność Bazarku Podkarpackiego, morsowanie, łucznicy, Bieszczadzka Banda i wiele więcej.

Od 16:00 rozpocznie się druga odsłona Finału w Galerii Beksińskiego na sanockim zamku, tam będzie można obejrzeć specjalną wystawę pamiątek po Tomaszu Beksińskim, odbędą się również koncerty, a punktualnie o godzinie 20:00 odpali się teatr ognia, czyli światełko do nieba!

Tradycyjnie organizowane będą zbiórki pieniędzy do puszek, jednak warto pamiętać, że nie jest to jedyna forma wsparcia. Można również dokonywać wpłat online, brać udział licytacjach oraz aukcjach.

– Mamy nadzieje, że mimo trudnej sytuacji uda się sprzedać wystawione produkty, bo każdy jest w stanie coś dla siebie znaleźć. Osoby, które do nas przekazywały te przedmioty, są z nimi związane sentymentalnie. Rękodzielnicy poświęcili wiele czasu i wykonali wiele pracy. Liczymy na to, że wszystko się poukłada jak najlepiej i pogoda dopisze, aby wszyscy mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, bo to ogromna praca grupy ludzi, którzy wszystko robią społecznie — mówi Sebastian Niżnik, szef Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Im bliżej finału, tym emocje są większe — dodaje.

Sztab WOŚP również organizuje wiele aukcji na platformie Allegro. WIĘCEJ O LICYTACJACH TUTAJ: Finał WOŚP już wkrótce. Sprawdź, co można wylicytować!

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

Bazarek zagości w Skansenie! (VIDEO)

28-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)