REKLAMA
REKLAMA

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

SANOK. Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Sanoku finał odbędzie się w dwóch odsłonach, na które zaprasza Jurek Owsiak. Zapraszamy do obejrzenia VIDEO!

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą!

Gramy dla wszystkich — małych i dużych!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja, która przyciąga setki tysięcy osób, które chcą pomóc. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe, kiermasze, wydarzenia zamknięte i wiele innych, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, wtedy odbędzie się tradycyjna kwesta na ulicach. Finał w Sanoku w tym roku odbędzie się w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 10:00 w Skansenie Galicyjskim Wielkim Jarmarkiem Gorących Serc, gdzie będzie zdrowa żywność Bazarku Podkarpackiego, morsowanie, łucznicy, Bieszczadzka Banda i wiele więcej.

Od 16:00 rozpocznie się druga odsłona Finału w Galerii Beksińskiego na sanockim zamku, tam będzie można obejrzeć specjalną wystawę pamiątek po Tomaszu Beksińskim, odbędą się również koncerty, a punktualnie o godzinie 20 odpali się teatr ognia, czyli światełko do nieba!

Zrzut ekranu / film: materiały nadesłane

źródło: red., materiały nadesłane

09-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Miætek2023-01-09 16:06:54
0 1
Zanim wrzucicie coś do JEGO kabzy to wyszukajcie w googlach. "8 wyroków potwierdzających, że Owsiak i WOŚP łamią prawo i ukrywają faktury"
Odpowiedz
Miætek2023-01-09 16:30:04
0 1
Dodam jeszcze tak dla tych którzy nie mają kalkulatora (i rozumu) Owsiak zebrał w poprzednim roku około 220 milionów, nie wiem ile bierze jako zarobek ale mniejsza o to. Wydatki na konowałów (służbę zdrowia) 140 miliardów. 220/140000 =0,00157
Odpowiedz
Miætek2023-01-09 16:33:10
0 1
0,00157 - to jest część kwoty która idzie na służbę zdrowia. Czy ktoś jeszcze nie rozumie że WOŚP nie ma żadnego wpływu na stan służby zdrowia ? Czekam teraz na skowyt sekty wośp - start.
O...siak ma parcie2023-01-10 00:02:47
1 0
Uwaga ! ! ! Ostatnia chwila by zmienić czerwony piorun z profilowego na serduszko WOŚP i zacząć wspierać wcześniaki ! ! ! A na co dzień "Wybór nie zakaz" oraz " Aborcja na życzenie" Więc się zdecydujcie...czy jesteście za życiem czy za zabijaniem nienarodzonych dzieci ! ! ! Owsiak jeden z Największych przekręciarzy w Polsce w dodatku afiszuje się że optuje za Lewicą i wspiera zabijanie dzieci, jest też za aborcją na żądanie czy nie? Wspierasz WOŚP i Owsiaka wspierasz aborcję i eutanazję! ... W tym roku WOŚP zupełnie otwarcie wsparła czarne marsze. Zbiera na wyrównywanie szans chorych noworodków a jednocześnie środowiska lewackie, które wspierają WOŚP są za aborcją ! zgadzasz się z tym ? ???????????? Zdecydujcie się, chcecie zabijać czy ratować? ????‍♂️WOŚP gra ze Strajkiem Kobiet. „Owsiak podpisał się pod postulatem aborcji na żądanie"
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)