REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Kolejki w banku. „Przepraszamy za niedogodności”

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji zadzwoniło dziś (11 bm.) kilka osób sygnalizując sytuację, jaka zastała ich w jednym z banków znajdującym się w centrum miasta. Chodzi konkretnie o Bank Nowy S.A. przy ulicy Kościuszki w Sanoku. – Kilkadziesiąt osób w kolejce. Mocno trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby cokolwiek załatwić – słyszymy.

– Zamykane są kolejne oddziały zamiejscowe banku. Aby załatwić niektóre sprawy, muszę przyjechać do Sanoka. Wypada brać dzień wolnego. W kolejce ponad 20 osób. Czy nic się nie da z tym zrobić? – pyta Internautka.

O komentarz w sprawie poprosiliśmy przedstawiciela Banku Nowego.

– Bank Nowy S.A. w ramach restrukturyzacji sieci sprzedaży dokonuje likwidacji niektórych placówek. Wyraźnie podkreślamy, że nie oznacza to zamknięcia wszystkich Oddziałów – czytamy w odpowiedzi Zespołu Bank Nowy S.A.

Jak dodają adresaci, podobnie jak w innych instytucjach finansowych, tak również w Banku Nowym S.A. rozwijane są kanały komunikacji elektronicznej. Od wielu miesięcy udostępniane są klientom produkty dostępne przez Internet za pośrednictwem ciągle rozwijanego Oddziału onLINE Banku Nowego S.A. – Nie jesteśmy pod tym względem odosobnieni.

– Informacja o planowanej likwidacji placówek, jest publikowana z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Każdy Klient likwidowanej placówki otrzymał list z informacją o zamknięciu Oddziału. Stosowne komunikaty publikujemy również w placówkach, jak i na stronach internetowych. Jednocześnie Klientom wskazujemy placówki o najdogodniejszym położeniu względem zamykanych Punktów Obsługi Klienta – podkreślają.

Według zarządzających bankiem, w  funkcjonujących placówkach zapewniona jest odpowiednia ilość Pracowników, tak aby jak najwięcej stanowisk było do dyspozycji Klientów.

– Dla Klientów udostępniliśmy również bankomaty bez opłat, aby mogli bez wizyty na placówce dokonać wypłaty środków. Dokładamy też wszelkich starań, aby Klienci byli rzeczowo poinformowani o planowanych zmianach.  Za pośrednictwem Państwa strony, chcielibyśmy uprzejmie przeprosić wszystkich Klientów, których spotkały jakiekolwiek niedogodności czytamy.

11-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Kto2023-04-12 07:54:43
0 0
Myśli ten zmienia bank Banków nie brakuje :)
Odpowiedz
Zamykanie i sprzedaż:2023-04-12 12:58:28
0 0
Miejsce Piastowe - zamknięcie i sprzedaż, Dukla - zamknięcie, Haczów - zamknięcie, Domaradz - zamkniecie, inny bank, Jasienica Rosielna - zamknięcie, Dydnia - zamknięcie, Brzozów ul. Kościuszki - zamknięcie, Brzozów ul. Mickiewicza - sprzedaż budynku i wynajmowanie od właściciela (?!), Lesko - wynajem piętra, bank jeszcze jest, Sanok - przygotowanie do sprzedaży części (nowo wyremontowanej) od strony ul. Mickiewicza... Wszystkie bankomaty polikwidowane, wpłatomaty również. To faktycznie jest restrukturyzacja. Restrukturyzacja z pozycji Poznania.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)