REKLAMA
REKLAMA

LESKO. Spektakl teatralny na Zamku. Wydarzenia kulturalne przyszłością obiektu? (VIDEO)

LESKO. Spektakl teatralny na Zamku. Wydarzenia kulturalne przyszłością obiektu? (VIDEO)

LESKO / PODKARPACIE. Na Zamku w Lesku odbył się spektakl Teatru Nie teraz w reżyserii Tomasza Antoniego Żaka pod tytułem „Intensywność szkła poza percepcją”.

Sztuka opowiadała o kobiecie, która straciła to, co w życiu najważniejsze, czyli: miłość, rodzinę oraz spokój ducha. Zebrani w zamkowej sali goście mieli okazję obejrzeć historię osoby, która w zamęcie fałszywych ambicji charakteryzujących nowoczesny świat – zatraca siebie.

Aktorką, która pojawiła się na scenie leskiego Zamku była Anna Warchał. Kompozycjami muzycznymi oraz grą na gitarze elektrycznej zajął się Tomasz Lewandowski. Za technikę odpowiadał Ryszard Zaprzałka.

Wydarzenia kulturalne mają być nieodłączną częścią działalności Zamku. Aktualnie, starostwo prowadzi rozmowy z podmiotami, które są zainteresowanie przejęciem obiektu.

Więcej w naszej RELACJI VIDEO.

grafika poglądowa

22-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

T.A.Żak to postać niesamowita.2023-05-22 13:39:11
1 0
Na prawdę warto posłuchać jego cykl pogadanek na tematy kulturalne i nie tylko. W dobie syfu antykulturalnego który panuje w otaczających nas mediach ten człowiek daje nadzieję ... posłuchajcie sami, playlista jest długa, każdy znajdzie coś dla siebie. youtube.com/watch?v=vJysUgfkj1Q&list=PLgM2ioGdT-TdZGEUgZTGr5uN_PpqSp7RX&index=44
Odpowiedz
Sanoczanin2023-05-23 07:55:44
0 0
Czas na Nie teraz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)