REKLAMA
REKLAMA

Modlitwy o trzeźwość podczas drogi krzyżowej w Zagórzu (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W piątek (31 marca) odbyła się droga krzyżowa na zagórski ,,Karmel”. Tuż po mszy świętej, uczestnicy przeszli stacje drogi krzyżowej, podczas których rozważane były stacje drogi krzyżowej. Modlitwę opatrzono hasłem „Ku trzeźwości z Kościołem”.

W organizację drogi krzyżowej zaangażowało się wiele wspólnot i organizacji: Winnica Pana, Przyjaciele Oblubieńca, Wspólnota Miłości Krzyża, Róże Różańcowe Rodziców, Męski Różaniec Sanok, Krucjata Wyzwolenia Człowieka – Domowy Kościół, Parafia Stary Zagórz, Miasto i Gmina Zagórz, Centrum Kultury Foresterium, Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Po nabożeństwie była możliwość nieodpłatnego zwiedzenia Centrum Kultury Foresterium.

01-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Popieram trzeźwość 2023-04-01 23:40:49
0 0
Po co Kościół przez duże K? Czy chodzi o wytrzeźwienie instytucji? Popieram przez duże P
Odpowiedz
Kościół powinien tez modlić się o ukaranie zbrodniarzy w Polsce przez których zginęło więcej ludzi niż na Ukrainie2023-04-02 07:39:13
0 0
Ukaranie tych którzy zabili 200 tysięcy ponadwymiarowych zgonów bo nie zostali przyjęci przez lekarzy na czas i dlatego umarli. Dlatego że władze wprowadzały defacto zakaz korzystania ze służby zdrowia !A tzw. Służba zdrowia stała się wtedy służbą dla mamony ?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)