REKLAMA
REKLAMA

PANTERA SANOK: Sezon nabiera tempa. Kolejne zwycięstwa dla Sanoka!

SANOK. Pantera Sanok odnosi kolejne zwycięstwa w tym sezonie, tym razem w turnieju GRAND PRIX POLSKI Combat Ju Jutsu 2023 w Mielcu, który odbył się 18 marca 2023 r.

Reprezentacja licząca sześciu zawodników udowodniła swoją siłę i determinację sięgając po zwycięstwa. W kategorii Grappling Gi, nasza drużyna wykorzystując chwyty, duszenia i dźwignie w kimonach, walczyła do końca, a niektóre walki rozstrzygały się po dogrywkach po czym decydowała waga zawodników.

W kategorii SENIOR MEN, Marcin Mazur zdobył pierwsze miejsce w kategorii +92kg, Bartosz Werszański zdobył drugie miejsce w kategorii -85kg, a Daniel Wosachło, Krystian Bodnar i Łukasz Kornecki zdobyli trzecie miejsca odpowiednio w kategoriach -70kg, -77kg i -92kg. Najmłodsza z reprezentantów – Zuzanna Ustianowska, w kategorii KADET WOMEN-50kg, zdobyła czwarte miejsce. Oprócz reprezentantów z klubu Pantera swój udział na zawodach zaznaczył Przemysław Piwowarski w formule fighting full contact i close contact SENIOR MEN -85kg zajmując drugie i trzecie miejsce.

Klub Pantera chciałby podziękować trenerowi Andrzejowi Kędrze z Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu za wsparcie w narożniku oraz firmie Pomoc Drogowa Pilch Sanok za udostępnienie busa na wspólny wyjazd. To kolejny kapitalny występ, który potwierdza dobrą formę zawodników.

A już 25.03.2023 r. w Judo Carpathia Cup dla dzieci z roczników 2009-2014 można być pewnym że sanoccy judocy dadzą nam kolejną dawkę emocji i radości. Trzymamy kciuki i gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

materiały nadesłane

20-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)