PIŁKA NOŻNA. KS „Wiki” Sanok kończy sezon z przytupem (VIDEO)

PIŁKA NOŻNA. Rozgrywki A Klasy dobiegły końca. Od kilku kolejek wiadomo już, że awans do krośnieńskiej okręgówki wywalczył Klub Sportowy „Wiki” Sanok. Drużyna trenera Patryka Fryca pochwalić może się również innym imponującym osiągnieciem – wszystkie mecze rundy wiosennej rozegrane przez „Wiki” zakończone zostały bez straty bramki. Sezon zamknęli z przytupem, wysoko pokonując LKS Lotniarz Bezmiechowa.

Sanoczanie w minionej kolejce udali się do Bezmiechowej,  by powalczyć o ostatnie ligowe zwycięstwo na poziomie A Klasy. Mecz od początku układał się po myśli gości. Już do przerwy sanoczanie prowadzili 2:0. W drugiej połowie zawodnicy KS Wiki Sanok urządzili pokaz strzelecki dorzucając cztery trafienia.

LKS Lotniarz Bezmiechowa – KS „Wiki” Sanok 0:6 (0:2)
Seweryn Maśnik 25′, Adam Osiniak 29′, 48′, 89′, Łukasz Lachiewicz 51′, Filip Pielech 54′

KS Wiki Sanok: Dawid Czarnecki – Łukasz Gadomski, Paweł Wityński (46′ Filip Pielech), Adam Osiniak, Patryk Fryc (57′ Miłosz Rajchel), Szymon Pluskwik, Gabriel Furdak, Petro Velychko, Seweryn Maśnik, Łukasz Lachiewicz (85′ Jerzy Domaradzki), Dominik Pielech