PIŁKA NOŻNA: Partyzant Targowiska – KS Wiki Sanok 4:0

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze KS Wiki Sanok nie zaliczą do udanych wyjazdowego spotkania w Targowiskach. Sanoczanie w ramach 9. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej ulegli Partyzantowi Targowiska 4:0.

Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Tuż po zmianie stron na prowadzenie wyszli gospodarze. W 47 minucie spotkania pierwszą bramkę zdobył Hubert Wilk. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się minimalną  porażką KS Wiki, gospodarze otworzyli worek z bramkami. W 84′ wynik podwyższył wspomniany już Hubert Wilk, a w doliczonym czasie gry dublet ustrzelił Błażej Korzeniowski.

W następnej kolejce, drużyna KS Wiki Sanok podejmie na własnym obiekcie zespół Przełomu Besko.

Partyzant Targowiska – KS Wiki Sanok 4:0 (0:0)
Hubert Wilk 47′,84′, Błażej Korzeniowski 90′,90′

KS Wiki Sanok (skład wyjściowy): Czarnecki – Pluskwik, Osiniak, D. Pielech, Furdak – Pelc, Fryc, Femin, Florek, Bolanowski- Kuzio