PIŁKA NOŻNA: Pewne zwycięstwo Ekoballu Stali Sanok (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA. Zwycięstwem 3:0 zakończył się pojedynek sanoczan z Naftą Jedlicze. Mecz w ramach 18. kolejki krośnieńskiej klasy okręgowej rozegrano w sobotę 15 kwietnia br. na stadionie „Wierchy” w Sanoku.

Gospodarze od pierwszej minuty kontrolowali przebieg spotkania, tworząc wiele ofensywnych akcji. Już w 7′ meczu jedną z okazji do zdobycia gola wykorzystał Dawid Czyrny otwierając wynik meczu. Do przerwy „żółto-niebiescy” schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Sanoczanie nadal prowadzili grę, szukając dogodnych sytuacji bramkowych. W 54′ wynik podwoił Damian Niemczyk. Mecz zamknął Dawid Czyrny, ustalając wynik w 72 minucie spotkania.

Sanoczanie zakończyli mecz wynikiem 3:0. Do kadry zespołu powrócili po kontuzjach: bramkarz Mateusz Jagniszczak oraz Szymon Słysz, który pojawił się na boisku w 80′ zmieniając Damiana Niemczyka. W składzie zabrakło natomiast Rafała Domaradzkiego. W następnej kolejce podopieczni trenera Pawła Załogi udają się do Czeluśnicy na mecz z tamtejszym LKS-em. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 17.00.

Ekoball Stal Sanok – Nafta Jedlicze 3:0 (1:0)
7′,72′ Dawid Czyrny, 54′ Damian Niemczyk

Ekoball Stal Sanok: Piotr Krzanowski –  Mateusz Padiasek (78′ Łukasz Bujak), Damian Barszczak, Marcin Sobol, Mikołaj Gawlewicz – Kacper Słysz, Łukasz Tabisz, Maciej Maślany, Piotr Lorenc (83 Mateusz Mateja) – Damian Niemczyk (80 Szymon Słysz), Dawid Czyrny.