REKLAMA
REKLAMA

Program Maluch+. W każdej gminie opieka dla najmłodszych! (VIDEO)

Program Maluch+. W każdej gminie opieka dla najmłodszych! (VIDEO)

PODKARPACIE. Program „Maluch+” wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 – żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów. Ostateczni odbiorcy wsparcia mogą otrzymać dofinansowanie do tworzenia i funkcjonowania miejsc opieki.

Celem programu „Maluch+” jest zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów dla wszystkich dzieci, w tym dzieci z niepełnosprawnościami oraz wymagających szczególnej opieki.

W sali kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbył się briefing prasowy (20 bm.) sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Anny Schmidt oraz wojewody podkarpackiego Ewy Leniart, który będzie dotyczył tegorocznej edycji programu „Maluch+”.

20-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Państwo nie ma własnych pieniędzy, wszystko co ma musi pierwsze zabrać tobie - baranie ! 2023-01-20 22:36:14
0 0
Przestańcie okradać obywateli w podatkach to nie trzeba będzie żadnych plusów ! Pierwsze obrabują, ludzie zbiednieją więc nie mają kasy na żłobki, to ci zrobią jakiś plus który powoduje że jeszcze bardziej trzeba obrabować obywatela - a obywatel jest tak głupi że nawet nie rozumie czemu tak się dzieje. Dzieje się tak dla tego obywatelu że jesteś ekonomiczną CIEMNOTĄ.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)