REKLAMA
REKLAMA

REGION: W piżamie błąkał się po ulicach

JASŁO / PODKARPACIE. Ratowanie życia i zdrowia ludzkiego wpisane jest w kanon policyjnego zawodu. Jasielscy funkcjonariusze pomogli mężczyźnie, który oddalił się ze szpitala. Dzięki interwencji policjantów, 73-latek bezpiecznie wrócił na oddział, gdzie pozostał pod opieką specjalistów.

W poniedziałek po godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w samej piżamie ma iść ul. Lwowską w Jaśle. Na miejsce zostali skierowani policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Zauważyli go na ul. Kazimierza Wielkiego. Faktycznie ubrany był jedynie w piżamę, a na stopach miał pantofle.

Starszy mężczyzna nie potrafił wyjaśnić, w jaki sposób znalazł się na ulicy, nie wiedział jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Wypowiadał się niespójnie i bełkotliwie. Funkcjonariusze zauważyli na jego ręce opaskę z danymi i ustalili, że oddalił się z jasielskiego szpitala. Policjanci pomogli zziębniętemu mężczyźnie, zaopiekowali się nim i ogrzali. Dzięki temu mężczyzna uspokoił się. Następnie został przekazany personelowi szpitalnemu, który zajął się 73-latkiem.

Jeśli widzimy osoby, których zachowanie nas zaniepokoi lub ich zdrowie, czy nawet życie może być zagrożone, bez wahania poinformujmy odpowiednie służby dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

dl / KPP JasłoZOBACZ RÓWNIEŻ:

Uderzył w drzewo. Ciężkie obrażenia młodego kierowcy (FOTO)

 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)