REKLAMA
REKLAMA

Światełko do nieba poleciało z dziedzińca zamkowego w Sanoku! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę (29 stycznia) Sanok po raz kolejny zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W ramach 31. finału zbierane były środki, które pomogą skutecznie walczyć z sepsą. Bieszczadzki Sztab WOŚP przygotował wiele atrakcji, które uświetniły tradycyjną kwestę.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja, która przyciąga setki tysięcy osób, które chcą pomóc. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe, kiermasze, wydarzenia zamknięte i wiele innych, które rozpoczynają się już na początku grudnia. Tak było również tym razem.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę (29 stycznia). Finał w Sanoku w tym roku odbył się w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich rozpoczęła się o godzinie 10:00 w Skansenie Galicyjskim Wielkim Jarmarkiem Gorących Serc, gdzie była zdrowa żywność Bazarku Podkarpackiego, morsowanie, łucznicy, Bieszczadzka Banda i wiele innych.

Pisaliśmy o tym tutaj: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Sanoku!

O 16:00 rozpoczęła się druga odsłona Finału w Galerii Beksińskiego na sanockim zamku, tam można było obejrzeć specjalną wystawę pamiątek po Tomaszu Beksińskim, odbył koncert orkiestry dętej, przejazd samochodów rajdowych, a punktualnie o 20:00 teatr ognia, czyli światełko do nieba! 

VIDEO- ZOBACZ – KLIKNIJ

źródło: fot. Damian Biskup


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

Fotorelacja z pierwszej części Finału WOŚP w Sanoku oraz zapis transmisji:

Bieg „Policz się z cukrzycą”:

 WOŚPowe morsowane z Hipotermią Sanok:

WOŚP w sanockim skansenie:

29-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

60 razy na godzinę....2023-01-30 11:44:07
0 0
Pat i Patachon, serduszkami się "oflagowali" i nawet światełko do nieba puszczali , gdy się o tym Jurek dowiedział ,popatrzył i powiedział ; Obawiam się Tych dwoje nawet gdy niosą dary, bo dzisiaj są "dobrzy" ,a jutro fałsz powróci stary.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)