REKLAMA
REKLAMA

Tragedia na drodze. Nie żyje 77-letnia kobieta

PODKARPACIE. Jarosławscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Wiązownicy. Jak ustalono, kierująca fiatem, w wyniku utraty panowania nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się czołowo z mazdą. 77-letnia kierująca fiatem, pomimo udzielonej pomocy, zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło dzisiaj, około godz. 10, w Wiązownicy w powiecie jarosławskim. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fiatem seicento, jadąc drogą wojewódzką nr 870 w kierunku Jarosławia, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku kierującym mazdą.

Pomimo udzielonej pomocy, kierująca fiatem, 77-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Kierujący mazdą, 42-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, pracowali na miejscu zdarzenia. Przeprowadzali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które pozwolą na wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

KWP

04-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)