REKLAMA
REKLAMA

BUCZEK: Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Zwycięstw będzie więcej! (VIDEO)

BUCZEK: Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Zwycięstw będzie więcej! (VIDEO)

PODKARPACIE. To jedna z największych niespodzianek wyborów europejskich w Polsce. Podkarpacie zyskało czwarty mandat, a Rzeszów na Brukselę zamieni „jedynka” tej formacji w naszym województwie Tomasz Buczek, na którego zagłosowało 51 754 wyborców. – Zespołowa gra przyniosła sukces Konfederacji. Tych zwycięstw będzie więcej! – powiedział przed naszą kamerą Tomasz Buczek.

W poniedziałek rano poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego, które odbyły się w niedzielę 9 czerwca.

OFICJALNE WYNIKI. Ogromne różnice względem sondażu. KO o włos przed PiS

Podkarpacie po raz pierwszy będzie miało aż czterech przedstawicieli w Europarlamencie. To Elżbieta Łukacijewska (Koalicja Obywatelska), Daniel Obajtek (Prawo i Sprawiedliwość), Bogdan Rzońca (Prawo i Sprawiedliwość) i Tomasz Buczek (Konfederacja).

Na lidera listy Konfederacji zagłosowało 51 754 wyborców.

Tomasz Buczek ma 37 lat. Mieszka w Kolbuszowej Górnej. Jest inżynierem budownictwa. Zawodowo prowadzi własną działalność gospodarczą, świadczy usługi rolnicze. Znany jest mieszkańcom Podkarpacia jako aktywny działacz prawicowy. Był wiceprezesem Młodzieży Wszechpolskiej na Podkarpaciu. Jest członkiem i liderem Ruchu Narodowego na Podkarpaciu. Przez wiele lat działał w organizacjach narodowych i katolickich. Jest jednym z podkarpackich liderów Konfederacji, która w wyborach osiągnęła najlepszy wynik w historii swoich startów, nie tylko w wyborach europejskich.

Tomasz Buczek komentuje wyniki wyborów przed naszą kamerą. Zapraszamy do obejrzenia MATERIAŁU VIDEO.

Tomasz Buczek, poseł-elekt do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji

11-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Światełko w tunelu.2024-06-11 15:13:59
0 0
Panie pośle Buczek jesteście partią radykalną to w samotności nie będzie sukcesów nie pomogą gloryfikacje sukcesu. Ostatnio nastąpiło przybliżenie do interesów Polski do PIS więc jest jakiś tam sukces. Dalej wszystko okaże się w działaniu.
Odpowiedz
Będą sukcesy , spokojnie2024-06-11 16:46:13
1 0
wiele osób widzi wszelkie działania Konfederacji i się przyłącza. Każdy mądry Polak, który miał okazję zobaczyć jak działają na rzecz Polski nie ma wątpliwości, że to nie radykalizm. Trzeba słuchać i patrzeć im na ręce zamiast oglądać reżimową TVP siejącą kalumnie na Konfederatów. A Buczek jako jedyny skutecznie protestował w urzędzie miasta w Sanoku jak Matuszewski z radnymi chcieli przyłączyć Bykowce Trepczę i Zabłotce do Sanoka. To trzeba było zobaczyć jak siłował się dosłownie z zamykaniem drzwi przez kowidjańskie móżdżki w magistracie.
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)