REKLAMA
REKLAMA

DEBATA WYBORCZA. Udział potwierdzili wszyscy kandydaci na burmistrza

SANOK / PODKARPACIE. Wczoraj upłynął termin udzielenia odpowiedzi na nasze zaproszenie dotyczące wzięcia udziału w debacie przed zbliżającymi się wyborami na burmistrza Sanoka. Wiemy już, że w dyskusji wezmą udział wszyscy kandydaci.

Jak informowaliśmy tutaj: SANOK. Będzie debata wyborcza kandydatów na burmistrza! Zaproszenia rozesłane, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka, organizujemy DEBATĘ WYBORCZĄ kandydatów na burmistrza Sanoka. Odbędzie się ona w formie NA ŻYWO 26 marca o godzinie 19:00.

Bardzo się cieszymy, że na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli wszyscy kandydaci, czyli: Ewa Sieradzka, Sławomir Miklicz, Tomasz Matuszewski, Grzegorz Kozak.

Debata składać się będzie z trzech części. W pierwszej kandydaci odpowiedzą na cztery pytania od dziennikarzy. W drugiej będą mieli okazję do zadania jednego pytania wybranemu kontrkandydatowi. W trzeciej usłyszą Państwo swobodne wystąpienia podsumowujące debatę oraz start w wyborach na burmistrza Sanoka.

Debatę poprowadzą: Justyna Żuczek i Tomasz Sokołowski. Zostanie ona zrealizowana w Sali Bankietowej Hotelu WIKI w Sanoku.

Przypomnijmy, że już 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. Wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów największych miast, a także radnych do rad gmin, powiatów i sejmików na kolejną pięcioletnią kadencję.

grafika poglądowa, foto kandydaci: profile Facebook, nadesłane

22-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Bojkot wyborów2024-03-22 11:01:25
2 2
Pisowsko - Peowska ekipa zrujnowała ten kraj do cna. Setki tysięcy małych firm upadło, setki tysięcy zawieszono, zboże z ukriny PiS wpuścił PO poparło i kontynuuje, rolnictwo na wykończeniu, ekoterroryzm wprowadzony przez PiS poparty przez PO rozwija się w najlepsze. Generalnie - ci "kandydaci" są PO-PiSowcami tylko niektórzy się przemianowali na jakiś demokratów albo niezależnych.... a wiadomo kim są. Proponują NIE GŁOSOWAĆ W OGÓLE bo nie ma na kogo. Jeden już się popisał mostem w krzaki (dyskwalifikacja), drugi - peowiec(dyskwalifikacja bo peowiec) - będzie drzewka sadził na rynku , trzeci - pisowiec (dyskwalifikacja bo pisowiec) i jakaś randomowa (dyskwalifikacja) gospodyni wyciągnięta z kapelusza przed wyborami o której nikt nigdy nie słyszał
Odpowiedz
Ryś2024-03-22 12:17:30
0 2
Firmy upadają bo takie są zasady wolnego rynku, poza tym część właścicieli nie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej. Jesteś jednym z internetowych półgłówków, którzy anonimowo popisują się tutaj swoją marną błyskotliwością, wszechwiedzą i mówią innym co mają robić.
Matole Rysiu2024-03-22 13:19:15
1 0
Firmy masowo upadały bo PiS i PO drastycznie podniosło cen prądu dla firm przez co firmy musiały drastycznie podnieść ceny produktów przez co ludzi już nie było stać na ich kupowanie. To takie trudne do zrozumienia tępy segmencie stajenny? Nagle bułki w sklepach zaczęły kosztować nie 30 groszy tylko 1,2zł. Większość gastronomii padło przez ceny prądu i terror sanitarny który wprowadził PiS i PO! Dla tych którzy jeszcze nie kumają o co w tym chodzi - tłumaczę - chodzi o to żeby zlikwidować klasę średnią, przedsiębiorczość, gospodarność bo Polacy mają iść robić na taśmie w zagranicznych kołchozach a nie się wychylać z inicjatywą!
Do redaktorów prowadzących debatę2024-03-22 11:12:10
2 1
Zapytajcie wprost tych patafianów, głównie z PO i PiS żeby się odnieśli do spraw najważniejszych dla Polaków i się opowiedzieli jasno i definitywnie po którejś ze stron. 1. Co sądzą o ukrainizacji Polski (MILIONY ukraińców jest w polsce i dostanie prawa wyborcze) 2. Co sądzą o unijnym programie "fit for 55" - który doprowadzi polaków do nędzy i wywłaszczeń z własnych domów bo nikogo nie będzie stać na zapłacenie rachunków oraz termomodernizacje domów (zeroemisyjność) przez co właścicielami ich nieruchomości staną się banki 3. Dla czego są w partiach które popierają maseczkowy terror, zamordyzm kowidowy, podnoszenie podatków, zamykanie lasów i cmentarzy, naloty sanepidów na firmy i eurokołchoz. 4. Co sądzą o strefach czystego szaleństwa związanego z samochodami elektrycznymi. 5. Czemu są w partiach które likwidują polski przemysł, głównie kopalnie i rolnictwo. Zaznaczam że nie ma wśród kandydatów osób bezpartyjnych nawet jeśli tak twierdzą. Wszyscy są albo z PiS albo z PO nawet jak się nazywają demokraci czy gospodynie wiejskie.
Odpowiedz
I dlaczego 2024-03-23 18:14:21
0 0
nie wróciliśmy do przysłowiowego cepa i młota, pod twoim jasnym przywództwem.
Życiorysy2024-03-22 11:13:40
1 0
Szkoła podstawowa i średnia z przedmiotów, szkoła średnia i średnia z przedmiotów, studia wyższe stopnie. Nazwa uczelni rok ukończenia wydział specjalność. Opinie 3 osób wysokiego autorytetu. Nieposzlakowana opinia. Dość tego photoszopa i zdjęć z przeszłości i nie interesuje mnie wasz couching i nawijanie makaronu na uszy. Tylko konkrety a nie inicjatywy jak w PRLu służące do udowadniania przynależności do stada towarzyszy w tym przypadku unijnych a dawniej PZPR, a propos był ktoś w rodzinie marksistą to podać i określić stosunek do socjalizmu, komunizmu, marksizmu. Bezkrytyczny postęp już Sanok rozwala od lat a pomysły na Sanok jakie do tej pory były przedstawione to kreatywność na poziomie 12 latka, każde dziecko myślące ma takie.
Odpowiedz
Wąsaty szewc z spgk2024-03-22 12:46:45
1 2
A gdzie sanocki głupek Wąsaty Kazek? Wierny obrońca swego pana. Kaziu po 7 kwietnia koniec twojego eldorado. Twój pan wraca skąd przyjechał bo mieszkańcu Sanoka to nie idioci i drugi raz nie popełnią tego błędu i nie wybiorą Matuszewskiego na burmistrza, burmistrza którego zapamiętamy jako tego, który zostawił Sanok z rekordowym długiem.
Odpowiedz
:)2024-03-23 09:49:45
2 0
Mam nadzieję że w końcu sanoczanie otworzą oczy i pozbędą się obecnej władzy i radnych którzy tylko klaszczą i przytakują a nie którzy to by sobie już wiekowo odpuścili. W Sanoku potrzeba młodych doświadczonych radnych a nie emerytów ! Ciekawe kiedy się w końcu ktoś tymi wielkimi inwestycjami zainteresuje i zweryfikuje.
Odpowiedz
Błędna diagnoza2024-03-23 17:38:47
0 0
Dla przypomnienia te wielkie (błędne) inwestycje, które chcesz weryfikować to rozpoczął najmłodszy burmistrz miasta. Tak że diagnoza jest błędna, nie wiek a kwalifikacje i doświadczenie.
Bądźmy ludźmi...!2024-03-25 09:57:57
0 0
Szczerze, analizując zakres działań Pana Mikulicza oraz powszechną opinię społeczną jest zdecydowanie osobą odpowiednią na to stanowisko. Realne i konkretne plany, kultura wypowiedzi, merytoryczne rozmowy, szczerość wobec mieszkańców, współpraca z sąsiednimi gminami zamiast grabieży miejscowości, to wszystko tworzy całokształt logicznych argumentów dla Sanoczan, którzy przy urnach muszą wykorzystać szansę zmiany miasta na lepsze i Pana Sławka jako Burmistrza Sanoczanom życzymy ????
Odpowiedz
wyrocznia2024-03-25 13:36:18
0 1
Powiem tak: Sławek Miklicz wygra debatę, a burmistrzem na kolejną kadencję zostanie Tomek Matuszewski. Skopiujcie ten wpis i możecie obstawiać w bukmacherce. 1:100 albo i więcej. :D
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)