REKLAMA
REKLAMA

ELŻBIETA ŁUKACIJEWSKA: Najłatwiej jest krzyczeć. Kłamstwa mają rozbić wspólnotę od środka (VIDEO)

ELŻBIETA ŁUKACIJEWSKA: Najłatwiej jest krzyczeć. Kłamstwa mają rozbić wspólnotę od środka (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Przy okazji wizyty Elżbiety Łukacijewskiej, „Jedynki” na liście Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Sanoku, postanowiliśmy porozmawiać na tematy związane ze zbliżającymi się wyborami, ale także sprawami, które dotyczą bezpośrednio mieszkańców naszego regionu.

Na zdjęciu Elżbieta Łukacijewska.


ZOBACZ ÓWNIEŻ:

Dzień Europy na sanockim Rynku. Europoseł częstowała tortem (VIDEO, FOTO)

14-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Unia to ZŁO.2024-05-14 16:04:00
2 0
A tej Pani żle z oczu patrzy oni tylko myślą o sobie dostać się do koryta i spokój...kołodziejczak ta krzyczał dostał posadkę i siedzi cicho...NIE MACIE ZA GROSZ GODNOŚCI.
Odpowiedz
oczy czarne szyja brudna idź do wanny boś paskudna2024-05-15 11:32:22
1 0
Łukaciejewska szuka masy głupków godzących się na przymus UE. To znaczy: wprowadzone zostaną tak szkodliwe programy jak Zielony Ład, Fit for 55, czy Pakt migracyjny, jak mechanizm pieniądze za praworządność, czy kamienie milowe, a wśród nich m.in. podatki od aut spalinowych czy oskładkowanie wszystkich umów cywilnoprawnych. Żaden polityk nie powiedział, że coś takiego nas czeka, bo gdyby powiedział prawdę, po prostu nie zostałby wybrany.
Ale jaja, ale jaja !2024-05-14 16:48:26
2 0
Takiego kłamstwa i zaprzaństwa jak w PO KO trudno znaleźć w większości krajów. W Brukseli cała partia Ludowa z polskimi przedstawicielami i Łukacijewską. Von Do Cisnej !
Odpowiedz
Dzięki naszej obecności Sanok zrobił niesamowity krok cywilizacyjny :)2024-05-14 16:48:28
1 0
Pani Łukaciejewska, nie od dziś Sanok jest w Europie a ponad to trzeba wiedzieć co to jest cywilizacja żeby się o niej wypowiadać. Należy pani do cywilizacji bizantyjskiej w której prawo jest ważniejsze niż etyka podobnie jest np. w Rosji. My tutaj w Sanoku jesteśmy łacinnikami gdzie podstawą jest prawda i katolicyzm, które stanowią fundament. Mamy gdzieś przepisy które nakazują nam jeść robaki, $czepić wszystko co się urzędnikom przyśni, ustawową krzywiznę banana, produkcję CO2, samozapalające się auta elektryczne, kamienie milowe, betonowe koła ratunkowe, niezdrowe torty z robali, czipowanie kurczaków, i przymus remontowania domów z rent niewystarczających na chleb. Mamy gdzieś tak zwane dotacje unijne na które sami się składamy tracąc przez to możliwość dysponowania własnymi pieniędzmi. Przez takich jak pani eurokratów mnożą się w Sanoku pozyskiwacze środków i chwalą się ile pozyskali - czytaj odzyskali ale już nie na to czego chcemy tylko na to na co biurokraci unijni zezwolą. Głos oddany na panią et consortes to dalsze pogrążanie się w niewoli, to kolejne tony zbędnych przepisów, wielkie ubóstwo, brak możliwości przemieszczania się własnym pojazdem. I na koniec przypomnę, że nie wchodziliśmy do Unii tylko do Wspólnoty Europejskiej która kompletnie nie przypominała obecnego paśnika dla zideologizowanych bezbożnych biórw.
Odpowiedz
Jak skwitowała Ewa Zajączkowska-Hernig2024-05-14 17:34:27
1 0
"Już niedługo będziemy mogli zdecydować czy przyjmujemy emigrantów, czy za każdego nie przyjętego zapłacimy 20 000 euro. Chcieliście kpo bardzo proszę, walutą będą książęta orientu i królowie buszu" Taka oto jest rola Łukaciejewskich ubogacaniu Podkarpacia
Odpowiedz
Konfederacja2024-05-14 22:01:02
0 0
Konfederacja może to uchylić, wystarczy zagłosować. Można głosować zdalnie: www gov pl/web/zmien-miejsce-glosowania klikaj złóż wniosek , zaloguj się przez bankowość elektroniczną, profil zaufany lub aplikację mObywatel. Wpisz adres swojego akademika, miejsca pobytu gdziekolwiek będziesz. Sprawdź czy prawidłowo uzupełniłeś dane [podpisz i wyślij] :)
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)