REKLAMA
REKLAMA

REGION: 179 km/h w terenie zabudowanym!

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci z jasielskiej grupy SPEED przerwali jazdę trzem motocyklistom, którzy zdecydowanie jechali zbyt szybko. Jeden z nich pędził aż 179 km/h, w miejscu gdzie limit wynosi 50 km/h. Tylko podczas ostatniego weekendu, jasielscy mundurowi zatrzymali łącznie 18 praw jazdy, za przekroczenie tzw. „pięćdziesiątki” w obszarze zabudowanym.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, nieustannie dbają o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po drogach naszego powiatu. Przy wykorzystaniu ręcznych mierników prędkości, motocykli oraz radiowozów nieoznakowanych, skutecznie eliminują zapędy kierowców łamiących przepisy.

W miniony piątek, policjanci z jasielskiej grupy SPEED zauważyli trzech motocyklistów, którzy poruszali się zdecydowanie za szybko. Policyjny miernik prędkości wskazał, że kierowcy jednośladów na ul. Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie jechali aż 122, 171 i 179 km/h. Mieszkańcy Warszawy zostali ukarani wysokimi mandatami. Dwóch z nich otrzymało mandaty w kwocie 2500 zł, natomiast jeden, w kwocie 5000 zł, ponieważ popełnił to wykroczenie w ramach recydywy drogowej. Na ich konta trafiło po 15 punktów karnych, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Podczas ubiegłego weekendu, policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali łącznie 18 praw jazdy, za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym.

źródło: KPP Jasło

 

08-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Jeszcze nagrodę za rekord ...2024-07-09 05:59:38
0 0
To jest kpina z normalnego człowieka którego jak złapią na pustej drodze z prędk. 30-40 ponad limit niewiele mniejsza kara. Za ponad trzykrotne przekroczenie prędkości taka kara to żart. Wiedział co robi. Powinno być 50000 i trzy lata , wtedy z kary nie będzie się śmiał
Odpowiedz
wielkie ego, mały Dick2024-07-09 08:26:51
0 0
oh śpieszno im do warzywniaka, a poźniej cała gawiedź homocyklowa płacz łeeee zabili go, wymusił mu osobówką, bo wyjechał z podporządkowanej łeeee, tyle, że nikt nie spodziewa się wariata 179km/h w zabudowanym...
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)