REKLAMA
REKLAMA

Rymanowska Orkiestra Dęta Mistrzem Polski! Na podium mażoretki „Sunshine”

RYMANÓW, BESKO / PODKARPACIE. W miniony weekend w Radomiu odbyły się III Mistrzostwa Polski Orkiestr Dętych, podczas których ogromnymi sukcesami pochwalić się mogą mażoretki Sunshine Besko oraz Rymanowska Orkiestra Dęta. Mają szansę reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Indonezji i Meksyku. Podczas Mistrzostw medale zgarnęli także soliści oraz dyrygent.

– Po dwudniowych zmaganiach konkursowych zdobywamy Mistrzostwo Polski w kategorii Koncert w dywizji II uzyskując najwyższa punktację z pośród wszystkich dywizji!!!! – czytamy na profilu na Facebooku Rymanowskiej Orkiestry Dętej. – 3 miejsce w Show – musztra paradna z najlepszymi Mażoretkami „Sunshine” Besko – ogromne gratulacje dla naszego najlepszego choreografa Adama Robel.

Na Mistrzostwach posypał się deszcz medali. Najlepszymi solistami Mistrzostw zostali: Maks Cieślik oraz Kamila Rymarowicz z Rymanowskiej Orkiestry Dętej, zaś 2 miejsce w klasyfikacji generalnej dyrygentów zajął Mieszko Szybka z Beska.

– Również zakwalifikowaliśmy się na Mistrzostwa Świata w roku 2025/2026 w Indonezji i Meksyku – podsumowują Mistrzowie Polski.


źródło: facebook.com/Rymanowska Orkiestra Dęta, mażoretki „Sunshine” Besko

08-07-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)