WIKI SANOK: Dziś mecz z Czarnymi Jasło (TRANSMISJA)

PIŁKA NOŻNA: Nie powiodła się inauguracja rundy wiosennej piłkarzom KS Wiki Sanok. Na ciężkim terenie w Rymanowie, zawodnicy Patryka Fryca ulegli miejscowej drużynie Startu 2:0. Już dzisiaj na sanockich „Wierchach” sanoczanie podejmą Czarnych Jasło.

TRANSMISJA O GODZ. 19.00. Obraz będzie dostępny u góry ekranu
Transmisję zapewnia In-Live

Zespół Startu Rymanów przed sezonem zaliczany była do grona drużyn aspirujących do awansu. Obecnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli. W przerwie zimowej w drużynie doszło do kadrowej rewolucji. Zespół opuściło 6 zawodników, często stanowiących o sile drużyny. Mimo osłabienia to gospodarze byli faworytami meczu. W pierwszej połowie mimo wielu sytuacji, Wiki Sanok nie zdobyło bramki. Ta sztuka udała się za to w końcówce pierwszej połowy gospodarzom. Start schodził do przerwy z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie, Rafał Nikody zamienił rzut wolny na bramkę, ustalając wynik meczu na 2:0

Start Rymanów – Wiki Sanok 2:0 (1:0)
Szura 43′, Nikody 73′

KS Wiki Sanok: Czarnecki – Pluskwik, Furdak, Osiniak, Szałankiewicz (79′ Gawlewicz) – Fryc, Femin, Gadomski, Pelc (66′ Florek) – Kuzio (66′ Lachiewicz), D. Pielech

Już w najbliższą środę, 27 marca będzie okazja do tego by zrehabilitować się za inauguracyjną porażkę. Zadanie to nie będzie łatwe, gdyż naprzeciw KS Wiki Sanok wyjdzie lider rozgrywek. Na sanockich „Wierchach” przy jupiterach zostanie rozegrany mecz z Czarnymi Jasło. Początek meczu o godz. 19.00