REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie 9-latki w Przysietnicy. Dziecko trafiło do szpitala

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek (3 lutego) przed godziną 13 w miejscowości Przysietnica. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 9-letnia dziewczynka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, dziecko zostało potrącone przez samochód osobowy marki Nissan, którym kierował 46-letni mężczyzna.

Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe. Dziewczynka została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci prowadzą obecnie czynności mające na celu dokładne ustalenie przebiegu zdarzenia oraz wszystkich okoliczności wypadku.

Mundurowi po raz kolejny apelują zarówno do kierowców, jak i pieszych – szczególnie dzieci – o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych oraz ruchliwych odcinków dróg.

Źródło: KPP Brzozów

03-02-2026


Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)