CATERING RAJSKA

Opis:


Catering Rajska oferuje idealne miejsce na organizację hucznych zabaw weselnych czy też kameralnych spotkań rodzinnych. Z przyjemnością zadbamy o profesjonalne zorganizowanie wesela, komunii, chrzcin, studniówki, imprezy okolicznościowej oraz spotkań biznesowych. Wszystko to z profesjonalną obsługą i przede wszystkim  smacznym jedzeniem. 

Nasza sala znajduję się w Sanoku przy ulicy Jagiellońskiej 29. 

Catering Rajska ma zaszczyt zaoferować Państwu nowoczesne wnętrze, jasną salę na 250 osób, przestronny taras z widokiem na panoramę miasta.

Catering Rajska oferuje także diety pudełkowe. Catering na dowóz dla firm i osób prywatnych. Dowozimy przekąski, obiady i dania świąteczne na małe i duże imprezy.

W swojej ofercie posiadamy dietę klasyczną, ketogeniczną i LCHF. Każda dieta jest ułożona przez specjalistę i zawiera tylko składniki najwyższej jakości. Współpracujemy z dietetykiem, który dba o to, aby nasze diety były zbilansowane, smaczne i zdrowe. Przy zakupie diety na 30 dni konsultacja z dietetykiem i analiza ciała jest darmowa. Dostawa diety pod drzwi klienta jest darmowa (do 10 km od Sanoka).

Oferujemy: ➡️Dietę klasyczną od 1000 do 2500 kalorii (zbilansowana i zdrowa) ➡️Dietę ketogeniczną w dwóch wariantach: adaptacja/redukcja (jedz tłuszcz, spalaj tłuszcz i ciesz się zdrowiem) ➡️Dietę LCHF – low carb high fat (niskowęglowodanowa)

PODEJMIJ WYZWANIE 30 DNI! Dodatkowo: ➡️Darmowa konsultacja z dietetykiem przy zakupie diety na 30 dni! ➡️Darmowa dostawa pod drzwi (do 10 km od Sanoka) ➡️Dieta ułożona przez specjalistę ➡️Składniki najwyższej jakości

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty
tel. 608 247 058
e-mail: catering.rajska@gmail.com
www.karpacka-sanok.owg.pl

 

 

Oferta:


Lokalizacja: