Gazyfikacja miejscowości Łukowe

ID zgłoszenia: 19
Dodano: 2021-08-13 05:49:42
Kategoria: Inwestycje
Miasto: Łukowe
Portal:
Status zgłoszenia: Sprawdzane
Opis zgłoszenia:

Gazyfikacja miejscowości Łukowe, Średnie Wielkie i Kalnica. Od lat w w/w miejscowościach brakuje podstawowej infrastruktury jaką jest gaz.

Polskie państwo na koszt obywateli za  miliardy buduje olbrzymi gazociąg Baltic Pipe z Norwegii przez Danię, Morze Bałtyckie, Polskę na Słowację. Jakie koszty dla polskiego podatnika generuje ta inwestycja budowana przez zagraniczne koncerny w Polsce  a nadal nie jest skończona ! ?

Tymczasem podstawowa infrastruktura gazowa jest niedostępna dla obywateli którzy fiannsują gazociąg Słowakom .

Dlaczego w pierwszej kolejnosci tak podstawowej infrastruktury gazowaj nie zapewniamy naszym obywatelom???

Inwestujemy także bezsensownie pieniądze w wiatraki i farmy fotowoltaiczne których koszty utylizacji za 10 15 lat będą olbrzymie  !?

Pytanie czy w przyszłości tą siecią nie popłynie zeroemisyjny i ekologiczny wodór do ogrzewania naszych domów po tym jak będziemy gazować podziemnie węgiel bez jego wydobycia 

Warto poogladać
GRZEGORZ BRAUN apel. Polska to najbogatszy kraj Europy? Zgazowany węgiel przyszłością energetyki?

Zgłoszenia użytkownika


INTERWENCJA Światłowów w miejscowości Łukowe, Średnie Wielkie, KalnicaOdwiert poszukiwawczy gazu i ropy PGNiG w miejscowości Poraż. Czy znaleziono złoze geotermalne i dlaczego nie zostało zbadane?Kiedy w Sanoku EKOLOGICZNA żywność bez glifosatu i chemikaliów w szkolnych stołówkach DLA DZIECI ? Jak obniżyć ceny usług w SPGK? Co SPGK robi w tej sprawie aby zmniejszyć ceny wody, ścieków i ciepła oraz biletów MKS dla Sanoczan?

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)