Brak prądu w piwnicach od 11 dni

ID zgłoszenia: 60
Dodano: 2022-04-25 14:18:39
Kategoria: Interwencje
Miasto: Sanok
Portal:
Status zgłoszenia: Zakonczone
Opis zgłoszenia:

dzień dobry. 

Chciałbym by się tym państwo zainteresowało ponieważ od 11 dni w bloku przy ulicy prugara Ketlinga 18a 18b w całej linii niema prądu bo spółdzielnia postanowiła zrobić cięcia/oszczednosci bo uważają ze lokatorzy kradną prąd a gdyby tak bo to bym nam nie wyłączyli tego całkowicie... dzieci nie mogą wejść po rowery bo każdy się boi utrudnia to wiele rzeczy..a spółdzielnia nic z tym nie robi tylko straszy i wywiesza ogłoszenia. 

Komentarz redakcji:

https://esanok.pl/2022/sanok-ciemnosci-egipskie-w-piwnicach-czy-ktos-kradnie-prad-video-zdjecia-00e7ts.html


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)