D4D i L.Stadt w Klubie Pani K

30-11-2010

SANOK. Klub Pani K zaprasza na koncert z udziałem zespołu D4D (Dick4Dick) oraz L.Stadt, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 3 grudnia!

Jam The Club: D4D (Dick4Dick) + L.Stadt
03.12.2010 (piątek) , godz.21:00
Klub Pani K
Sanok, ul. II Pułku Strzelców Podhalańskich 1
Bilety: 20 zł, w dniu koncertu: 25 zł

Zespoły w dość osobliwy sposób zapowiadają, a w zasadzie zachęcają do swoich koncertów w ramach tej wyjątkowej trasy:
„4 (cztery) powody dla których musisz (musisz) przyjść na jeden z koncertów D4D i L.Stadt na trasie – Jam the Club:
1. Znaczne osłabienie kursu dolara w ostatnim czasie.
2. Umacnianie się rynku muzyki poza telewizyjnej w Polsce.
3. Myślisz o swojej przyszłości i już teraz inwestujesz w nas.
4. Nie jesteś tchórzem i przyjdziesz!

To ledwie część powodów Twojej obecności na naszych koncertach. Pomyśl, inwestujesz w nas teraz dwadzieścia kilka złotych, a my w przyszłości jesteśmy po części Twoim zespołem i wypłacamy Ci dywidendy w postaci wysokogatunkowych i artystycznie doskonałych produkcji. Jesteśmy jak jeden organizm i jeden system naczyń połączonych – my nie istniejemy bez Ciebie, a Ty bez nas masz tylko szarą polską jesień! Dlatego właśnie My zagramy w Twoim mieście, a Ty przyjdziesz na nasz koncert!

p.s. Wszystkie koncerty w 3D!”
Jedno jest pewne, obie grupy to zjawiska wyjątkowe na polskiej scenie muzycznej, znane z widowiskowych koncertów i choćby z tego względu nie wolno przegapić tej trasy. Sponsorem trasy jest firma odzieżowa House.

Teraz D4D. W zasadzie od zawsze D4D nawet jako Dick4Dick. Zawsze z przodu i zawsze odważnie. Robimy to, co w danym momencie uważamy za najwłaściwsze na naszej muzycznej drodze. Jesteśmy bezkompromisowi.

Nowa płyta jest taneczna! Nowa płyta jest poważna! Nowa płyta jest najlepszą, jaką udało nam się do tej pory nagrać! Jest na niej 10 zupełnie różnych utworów, których esencją jest bezczelnosć „Silver Ballads”, rozpasanie „Grey Album”, uduchowienie „Summer Remains” i alchemia naszego nowego studia Dickie Dreams w Gdańsku.

Pracowaliśmy w składzie: Krystian Wołowski (aka Goodboy Khris), Tomek Ziętek (aka Baron Baye), Jacek Frąś i Michał Skrok (aka M.Bunio.S), i wsparliśmy się licznymi gośćmi. Dzięki temu precyzyjna elektronika spotyka się z wieloinstrumentalną orkiestracją, a zimne zgrzyty syntezatorów walczą z fortepianem Steinwaya.

Pragniemy, żeby nasza muzyka poruszała tłumy. Na koncertach dokręcimy śrubę do oporu i wyciśniemy z Was pot i łzy. To nie żart!

L.Stadt powstał w 2003 roku w Łodzi. Tworzy go grupa młodych, utalentowanych muzyków: Łukasz Lach (voc. git.), Adam Lewartowski (bas.) oraz dwóch perkusistów: Andrzej Sieczkowskii Radek Bolewski.

Muzyka L.Stadt jest wyjątkowo melodyjna i energetyczna. Ich piosenki porównywane są do nagrań Velvet Underground, Coldplay czy Radiohead.

Zaskakują publiczność nietypowymi kombinacjami dźwięków i mocnym brzmieniem. Od premiery debiutanckiej płyty, czyli od lutego 2008, zagrali ponad 150 koncertów w Polsce i zagranicą min.: USA, Kanadzie Niemczech, Francji, Anglii, Chorwacji, Serbii i na Litwie.

Wystąpli na festiwalach: AixProvance Class-Rock, Off-Festival, Heineken Open’er 2008 i 2010, COKE Live, Culture Collide w Los Angeles, Indie Week w Toronto oraz na South by Southwest – SXSW w Austin.

Czytelnicy magazynu „Teraz Rock” wybrali zespół jednym z najważniejszych debiutów 2008 roku. Singiel „Londyn” był nominowany w kategorii Najlepszy Rockowy Hit Roku 2009 do ESKA Music Awards.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.