DNI SANOKA: Zawyją, zaryczą silniki! ZOBACZ TRASĘ PRZEJAZDU MOTOCYKLISTÓW

SANOK. W ramach Dni Sanoka w sobotę 12 czerwca odbędzie się przejazd sanockich motocyklistów ulicami miasta z postojem na sanockim Rynku.


Organizatorzy: Sanockie Towarzystwo Motocyklowe Carpatia i Urząd Miasta Sanoka. Zapraszamy wszystkich chętnych posiadaczy motocykli do wzięcia udziału w imprezie. Zbiórka, a zarazem punkt startu – mały parking przy ARENIE Hali MOSiR – godzina 11.30. Następnie przejazd na Rynek. Tam postój – 12.00 do 14.00.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie przyjeżdżać na skuterach i quadach. Imprezie towarzyszyć będzie pokaz gotowania w wykonaniu zaprzyjaźnionego ze Stowarzyszeniem słowackiego kucharza Milana Vorobla. Będzie on gotował gulasz słowacki na otwartym ogniu, na Rynku sanockim w niedzielę 13 czerwca, od godz. 10.00. Za niewielką opłatą będzie można później spróbować tej potrawy.

Szczegóły sobotniej trasy na załączonej mapce.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZY:
www.esanok.pl/index.php?ak=news_c&pan=n&dod=artykul&var_id=9518


Pokaż Trasa Przejazdu na większej mapie

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."