Dzieci wróciły z kolonii w Muszynie

03-09-2010

W piątek 27.08.2010 r. młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Zagórz wróciła z dwutygodniowej kolonii z Muszyny.

Organizatorami i sponsorami wypoczynku byli ksiądz Jan Krynicki kapelan Państwowej Straży Pożarnej a zarazem prezes Stowarzyszenie na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych im. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie, Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu oraz KRUS.

31 osobowa grupa młodzieży z rodzin rolniczych wypoczywała w Domu Wczasowym „Szczyt” w Muszynie.

Przez dwa tygodnie dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu zajęciach profilaktycznych, sportowych, tanecznych i teatralnych, a także odwiedziły wspaniałe miejsca w ramach bogatej oferty turystycznej. Kolejką gondolową wjechały na szczyt Jaworzyny Krynickiej skąd miały szansę ujrzeć panoramę Tatr i inne malownicze widoki, młodzież zwiedziła również „perły sądeczczyzny”, czyli Stary i Nowy Sącz.

Nie zabrakło również licznych rywalizacji sportowych, natomiast dla mniej zainteresowanych sportem zostały zorganizowane zajęcia plastyczne. Pozostały czas świetnie wypełniały organizowane co drugi dzień dyskoteki oraz liczne zabawy połączone z grilowaniem.

Dzięki staraniom organizatorów młodzież miała okazję wspaniale wypocząć i prawdziwie cieszyć się latem. Gorące pożegnania z opiekunami najlepiej świadczą o tym, że wypoczynek był naprawdę udany a wspólnie spędzone wakacyjne chwile na długo pozostaną wszystkim w pamięci.

UMiG Zagórz


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.