DZISIAJ: SUKCESIK 2010

23-06-2010

ZAGÓRZ.  Przed nami już XIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Sukcesik 2010. Impreza odbędzie się 20 czerwca w niedzielę na scenie plenerowej przed budynkiem Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zagórzu – początek o godzinie 16.00.

O 19.15 zapraszamy na koncert Haliny Benedyk.

Halina Benedyk
debiutowała na Festiwalu w Zielonej Górze w 1983 roku, gdzie zdobyła Brązowy Samowar. Na Festiwalu w Sopocie w 1984 roku wyśpiewała u boku włoskiego piosenkarza Marko Antonelli przebój „Frontiera” – 3 nagroda w konkursie. Swój największy przebój „Mamy po 20 lat” wyśpiewała na Festiwalu w Opolu w 1987 roku – Nagroda Publiczności – Piosenka Roku w 1 Programie Polskiego Radia.

W 1988 roku reprezentowała Polskę na Festiwalu w Sopocie, gdzie za wykonanie utworu „Mój Koncert” otrzymała prestiżową nagrodę Międzynarodowej Federacji Festiwali FIDOF-u.
Od kilku lat z dużym powodzeniem uczestniczy w koncertach dla dzieci, które zawsze kończą się wielkim Finałem i radosnym uśmiechem wszystkich dzieciaków.
Organizatorami są MGOKiS oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zagórzu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.