II kolejka SLU: W starciu uczelni lepszy Przemyśl

SANOK. Drugą kolejkę zmagań Sanockiej Ligi Unihokeja rozpoczął dobry mecz pomiędzy PB Budka, a Faherem Automatyka, gdzie bardzo dobą grą wykazał się Michał Ambicki strzelając 3 gole dla swojej drużyny w tym dosyć pięknego karnego wyrównując na 3:3.

Ciekawiej było w  meczu  Wulkanexu z InterQ. Mocny początek zawodników Interq oraz bardzo dobra postawa bramkarza tej drużyny pozwoliły tej ekipie wyjść na prowadzenie po pierwszej połowie co dało im wygraną, ponieważ wynik drugiej połowy był wyrównany.

W kolejnym spotkaniu wygrał Extreme Team z Iwoniczanką. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany dobra postawa obu drużyn, ciekawe zagrania. W tej części padły tylko trzy bramki. Dwie z nich strzelili zawodnicy Extreme Team. W drugiej połowie niewielka przewagę osiągnęła drużyna Extreme, która mądrze się broniła i wyprowadzała groźne kontrataki. Ostateczny wynik to 5-3 dla Extreme.

Najciekawszym spotkaniem okazał się mecz pomiędzy EL-Budem, a Esanok.pl gdzie zwycięstwo odniosła drużyna esanok.pl pokonując rywala 3-8. Najskuteczniejszym zawodnikami  Esanok.pl okazali  się Sebastian Sobolak, który to umieści ł piłeczkę w bramce przeciwnika trzy razy pod rząd oraz Damian Popek, który to zapisał na swoim koncie aż 5 asyst oraz jedną bramkę.

Druga kolejka zakończona została meczem pomiędzy AZS PWSW Przemyśl, a AZS PWSZ Sanok, gdzie dominowała drużyna z Przemyśla pokonując Sanocki PWSZ  7-4.

PB BUDKA – FAHER AUTOMTYKA 4:5 (2:2, 2:3)
0-1 Jakub Mołoń – Michał Leś
1-1 Dawid Pasierbowicz
2-2 Ireneusz Malec
3-2 Dawid Pasierbowicz
3-3 Michał Ambicki
3-4 Michał Ambicki – Maciej Ambicki
3-5 Michał Ambicki