Kino SDK zaprasza – WEJŚCIÓWKI ROZDANE!

19-08-2010

SANOK. Od najbliższego weekendu w repertuarze Kina SDK aż trzy filmy.  Aby nie nudzili się milusińscy – animowana, pełna humoru baśń pt. „Ryś i spółka” o dzielnych zwierzętach, które wyprowadzają w pole myśliwego.

Wśród głosów w polskiej wersji językowej: Mariusz Pudzianowski, Jerzy Kryszak, Jarosław Kret (jako Krecik!). Półtorej godziny dobrej zabawy. W piątek i sobotę o 16.00, od poniedziałku do środy o 16.30.

„Ondine” – to tajemnicza i egzotyczna zarazem opowieść o miłości, której akcja dzieje się w malowniczo położonej irlandzkiej wiosce. W rolach głównych Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś. Kim jest młoda kobieta, wyłowiona z morskiej toni ? Nimfą nie z tego świata? Uciekinierką, z krwi i kości? Jaką skrywa tajemnicę?  Tego wszystkiego mogą się dowiedzieć widzowie – w piątek i sobotę o 18.00, od poniedziałku do środy o 18.30.

Dla miłośników błyskotliwego talentu braci Coen – ich najnowszy film, zatytułowany „Poważny człowiek”. Jest to oczywiście komedia, w wyrafinowanym Coenowskim stylu. W Kinie SDK w piątek i sobotę o 20.00, od poniedziałku do środy o 20.30.

Uwaga! W niedzielę 15 sierpnia kino nieczynne.

Kino SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel. 13 463 10 42


WEJŚCIÓWKI ROZDANE!

Po jednym podwójnym zaproszeniu do Kina Sanockiego Domu Kultury na seans filmu „Ryś i spółka” zdobyła pani Ewelina Gierczak na film „Ondine” pan Sebastian Wielobób natomiast na film „Poważny człowiek” pan Grzegorz Ryniak.

Aby otrzymać podwójne zaproszenie należy wysłać na adres konkurs@p24.pl wiadomość e-mail z dopiskiem (w tytule) KONKURS ” RYŚ” lub „ONDINE” LUB „POWAZNY CZLOWIEK” zawierającą swoje imię, nazwisko, numer telefonu. Na e-maile czekamy do piątku (13 sierpnia), do godziny 12.00.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godz. 12.00-14.00

Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl oraz www.sanok24.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.