REKLAMA
REKLAMA

Przejażdżka zakończona wypadkiem

JAĆMIERZ/POWIAT SANOCKI. 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie mając uprawnień do kierowania i będąc w stanie nietrzeźwości chciał przewieźć swoje koleżanki samochodem. Eskapada zakończyła się wypadkiem w miejscowości Jaćmierz.


Do zdarzenia doszło w nocy 11/12 sierpnia br. w Jaćmierzu, w powiecie sanockim. 22-letni mężczyzna chciał przewieźć swoje koleżanki niedawno zakupionym samochodem marki bmw.

Brawurowa jazda zakończyła się jednak w przydrożnym rowie. Na łuku drogi kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wjechał do rowu.

Dwie pasażerki bmw zostały przewiezione do sanockiego szpitala. Jedna z nich doznała obrażeń, natomiast drugiej na szczęście nic poważnego się nie stało. Kierowca bmw wyszedł z tego wypadku bez szwanku.

Okazało się jednak, że mężczyzna nie ma prawa jazdy i był w stanie nietrzeźwości. Nie miał też dowodu rejestracyjnego pojazdu, a samochód nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC

Źródło:KPP Sanok

19-08-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)