Kolejne wyróżnienie dla Gminy Zarszyn

07-10-2010

GMINA ZARSZYN. W dniu 6 października 2010 r. w Rzeszowie odbyła się – zorganizowana pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego skierowana do samorządowców z terenu województwa podkarpackiego

- konferencja poświęcona tematyce finansowania działalności samorządowej w okresie wychodzenia ze spowolnienia gospodarczego, jak też rozwiązywania problemów związanych z nowym budżetem Unii Europejskiej na okres finansowania 2014 – 2020.

Organizatorzy konferencji, to jest Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz wydawca ”Europejskiego Doradcy Samorządowego”, zadbali o to, by uczestnikom konferencji zaprezentować propozycje rozwiązań usprawniających rozwój i zarządzanie finansami samorządów.

Miłym, wieńczącym konferencję akcentem było wręczenie samorządom miejskim i gminnym wyróżnień „Gmina dbające o finanse mieszkańców 2010” przyznane przez „InfoMonitor” Biura Informacji Gospodarczej oraz Związek Banków Polskich za działania wpływające na uzyskiwanie pozytywnych efektów dbałości o finanse gminne, a zarazem na zwiększenie bezpieczeństwa gospodarczego gminy i kraju.

Wśród wyróżnionych (podobnie jak w roku 2009) znalazły się także niektóre samorządy z terenu powiatu sanockiego, w tym Gmina Zarszyn. W imieniu Wójta Gminy Zarszyn Andrzeja Betleja certyfikat potwierdzający otrzymanie wyróżnienia odebrał Zastęca Wójta Zbigniew Dec.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.