REKLAMA
REKLAMA

Kolejne wyróżnienie dla Gminy Zarszyn

GMINA ZARSZYN. W dniu 6 października 2010 r. w Rzeszowie odbyła się – zorganizowana pod patronatem honorowym m.in. Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego skierowana do samorządowców z terenu województwa podkarpackiego

– konferencja poświęcona tematyce finansowania działalności samorządowej w okresie wychodzenia ze spowolnienia gospodarczego, jak też rozwiązywania problemów związanych z nowym budżetem Unii Europejskiej na okres finansowania 2014 – 2020.

Organizatorzy konferencji, to jest Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz wydawca ”Europejskiego Doradcy Samorządowego”, zadbali o to, by uczestnikom konferencji zaprezentować propozycje rozwiązań usprawniających rozwój i zarządzanie finansami samorządów.

Miłym, wieńczącym konferencję akcentem było wręczenie samorządom miejskim i gminnym wyróżnień „Gmina dbające o finanse mieszkańców 2010” przyznane przez „InfoMonitor” Biura Informacji Gospodarczej oraz Związek Banków Polskich za działania wpływające na uzyskiwanie pozytywnych efektów dbałości o finanse gminne, a zarazem na zwiększenie bezpieczeństwa gospodarczego gminy i kraju.

Wśród wyróżnionych (podobnie jak w roku 2009) znalazły się także niektóre samorządy z terenu powiatu sanockiego, w tym Gmina Zarszyn. W imieniu Wójta Gminy Zarszyn Andrzeja Betleja certyfikat potwierdzający otrzymanie wyróżnienia odebrał Zastęca Wójta Zbigniew Dec.

07-10-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)