Koleżanki z klasy dusiły, kopały i groziły śmiercią

PODKARPACIE. Dwie dziewczyny w wieku 18 i 19 lat zostały zatrzymane przez jarosławskich policjantów. W piątek zaatakowały i dotkliwie pobiły swoją 17-letnią szkolną koleżankę. Groziły jej śmiercią, gdyby powiadomiła o sprawie Policję.

Dyżurny jarosławskiej komendy o tym zdarzeniu został powiadomiony telefonicznie, przez pobitą dziewczynę.  Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.  17-latka powiedziała, że została brutalnie pobita przez swoje szkolne koleżanki. Napastniczki biły dziewczynę po twarzy,  szarpały za włosy, uderzały kolanem w brzuch, oraz dusiły. Dziewczyny groziły jej śmiercią w przypadku, gdy zawiadomi o tym policjantów.

Funkcjonariusze wspólnie z pokrzywdzoną rozpoczęli poszukiwanie nastolatek, które ukryły się w pobliskich ogródkach działkowych. Obie zostały zatrzymane i przewiezione do komendy, gdzie usłyszały zarzut pobicia. Swoje zachowanie tłumaczyły tym, że były ze swoją ofiarą w konflikcie.

Źródło:KWP

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."