Kreatywni uczniowie ekonomika

Dwie drużyny złożone z uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku znalazły się wśród 15 zespołów młodzieżowych z całej Polski zakwalifikowanych do finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Kreatywni dla Europy”.

Impreza zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego odbyła się 1 października w Warszawie podczas III Forum Funduszy Europejskich, a jej celem było upowszechnienie wiedzy o Unii Europejskiej i o zmianach zachodzących w Polsce dzięki funduszom europejskim.

Uczniowie zmagali się z historią, kulturą, ekologią i tematyką funduszy europejskich. W specjalnych prezentacjach pokazali „Jak zmieniło się nasze życie w powiecie sanockim
i Sanoku dzięki funduszom europejskim”.

Młodzież miała również okazję zwiedzić stanowiska wystawiennicze instytucji zaangażowanych we wdrażanie funduszy europejskich, obejrzeć występy artystyczne, wziąć udział w pokazach i quizach.

Stoją od lewej: Paweł Starzewski, Artur Zimny, Gabriela Papisz, Mateusz Suszko, Krzysztof Tołcz, Marceli Kabala, Jakub Gadomski, Jarosław Drozd, Paweł Wolański, Patrycja Ziobro i Małgorzata Fedak.


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."