Kwesta w CHACIE STARYCH ZNAJOMYCH dla chorego na białaczkę chłopca

6 czerwca br. na terenie restauracji Chata Starych Znajomych w Zahutyniu została przeprowadzona zbiórka publiczna do puszek na leczenie chorego na białaczkę 3-letniego chłopca Adriana Kraski.

Na zorganizowanym festynie 8 wolnotariuszy zbierało pieniądze do puszek. Łącznie zebrano 2800,76zł, które zostały w całości przekazane na konto chłopca Adriana Kraski.

Dziękuję wszystkim Gościom, którzy licznie przybyli do Chaty, za zabawę, uśmiech i dobre serce bo to dzięki Wam udało nam się zebrać taką kwotę.

Dziękuję też firmom, które sponsorowały produkty na festyn, tj. Spec-mięs, Rich-pool, Trewal, Czaja, Drimpol, Piekarnia Jadczyszyn, Mariusz Maślak, Hurtownia Ansed, Studio GFX, jak również zespołowi Banda Rudego i Rafałowi Jasińskiemu za wspaniałą muzykę.

Szczególne podziękowania dla wolnotariuszy i pracowników Chaty Starych Znajomych za pomoc, zapał i serce jakie włożyli w przygotowanie festynu.

Oto nr konta Adriana: Dla Adriana Kraski: 61 8642 1038 2004 3820 5198 0001

[Gallery not found]

Katarzyna Gadomska

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."