Miasto Sanok z tutułem „Elita Zarządzania”

SANOK. Urząd Miasta Sanoka otrzymał tytuł „Samorząd 2010” w kategorii Gmina Miejska Województwa Podkarpackiego w Programie Elita Zarządzania 2010. Organizatorem konkursu jest wydawca „Rzeczy o biznesie”, publikowanej na łamach „Rzeczpospolitej”.

Elita Zarządzania jest szeroko zakrojonym programem promocyjnym, w ramach którego redakcja „Rzeczy o biznesie” przygląda się pracy zarządzających, określonej branży, czy środowiska. Każdorazowo stara się wybrać liderów, których klasyfikuje w Złotej Dziesiątce i promuje ich na łamach Rzeczy o Biznesie w Rzeczpospolitej.
– Realizując projekt Elita Zarządzania – Samorząd 2010 postawiliśmy sobie za cel sprawdzenie, które samorządy potrafiły wykorzystać szanse, jakie stworzyły ostatnie cztery lata. Chcieliśmy sprawdzić, czy i w jakim stopniu rosły budżety gmin, kwoty na inwestycje, pieniądze pozyskiwane z zewnątrz –
mówi Dyrektor Programu Piotr Surmacz.

Sanok został wyróżniony głównie za prężność w pozyskiwaniu środków unijnych i efektywność ich wykorzystania, w tym m.in.: za program poprawy gospodarki wodno-ściekowej oraz rewitalizację Rynku.

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."