REKLAMA

Miasto Sanok z tutułem „Elita Zarządzania”

SANOK. Urząd Miasta Sanoka otrzymał tytuł „Samorząd 2010” w kategorii Gmina Miejska Województwa Podkarpackiego w Programie Elita Zarządzania 2010. Organizatorem konkursu jest wydawca „Rzeczy o biznesie”, publikowanej na łamach „Rzeczpospolitej”.

Elita Zarządzania jest szeroko zakrojonym programem promocyjnym, w ramach którego redakcja „Rzeczy o biznesie” przygląda się pracy zarządzających, określonej branży, czy środowiska. Każdorazowo stara się wybrać liderów, których klasyfikuje w Złotej Dziesiątce i promuje ich na łamach Rzeczy o Biznesie w Rzeczpospolitej.
– Realizując projekt Elita Zarządzania – Samorząd 2010 postawiliśmy sobie za cel sprawdzenie, które samorządy potrafiły wykorzystać szanse, jakie stworzyły ostatnie cztery lata. Chcieliśmy sprawdzić, czy i w jakim stopniu rosły budżety gmin, kwoty na inwestycje, pieniądze pozyskiwane z zewnątrz –
mówi Dyrektor Programu Piotr Surmacz.

Sanok został wyróżniony głównie za prężność w pozyskiwaniu środków unijnych i efektywność ich wykorzystania, w tym m.in.: za program poprawy gospodarki wodno-ściekowej oraz rewitalizację Rynku.

03-11-2010
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.