Nietrzeźwa 19-latka na przejażdżce ulicami Sanoka

SANOK. Wczoraj po północy Policja otrzymała informację o kolizji na ul. Królowej Bony w Sanoku. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali 19-letnią dziewczynę, 24-letniego mężczyznę, zniszczony samochód oraz uszkodzone przydrożne bariery.

Policjanci ustalili, że młoda sanoczanka będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1 promil alkoholu w organizmie) razem z 24-letnim znajomym – również nietrzeźwym, po wspólnym spożywaniu alkoholu w domu kobiety, udali się na przejażdżkę po ulicach Sanoka. Podróż nie trwała długo i zakończyła się na ul. Królowej Bony,  poza drogą, na pasie zieleni i ogrodzeniu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierując oplem straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał z jezdni i wjechał w bariery ochronne. Z powodu znacznych uszkodzeń samochód został usunięty przez pomoc drogową na parking strzeżony i tam zabezpieczony do dalszych czynności.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna nie doznali poważniejszych obrażeń.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności  do lat 2.

KPP Sanok

Tagi:

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."