Nietrzeźwa 19-latka na przejażdżce ulicami Sanoka

08-12-2010

SANOK. Wczoraj po północy Policja otrzymała informację o kolizji na ul. Królowej Bony w Sanoku. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali 19-letnią dziewczynę, 24-letniego mężczyznę, zniszczony samochód oraz uszkodzone przydrożne bariery.

Policjanci ustalili, że młoda sanoczanka będąc w stanie nietrzeźwości (ponad 1 promil alkoholu w organizmie) razem z 24-letnim znajomym – również nietrzeźwym, po wspólnym spożywaniu alkoholu w domu kobiety, udali się na przejażdżkę po ulicach Sanoka. Podróż nie trwała długo i zakończyła się na ul. Królowej Bony,  poza drogą, na pasie zieleni i ogrodzeniu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierując oplem straciła panowanie nad pojazdem, który zjechał z jezdni i wjechał w bariery ochronne. Z powodu znacznych uszkodzeń samochód został usunięty przez pomoc drogową na parking strzeżony i tam zabezpieczony do dalszych czynności.

Zarówno kobieta jak i mężczyzna nie doznali poważniejszych obrażeń.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności  do lat 2.

KPP Sanok

Tagi:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.