Oszuści zatrzymani przez Policję

POWIAT SANOCKI. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzewani o oszukanie 48-letniej kobiety. Sprzedali jej 200 litrów cieczy, która miała być olejem napędowym. Mieszkanka powiatu sanockiego na tej transakcji straciła 500 złotych.

Wczoraj (po południu w miejscowości Srogów Górny, w powiecie sanockim, trzech mężczyzn oszukało 48-letnią mieszkankę tej miejscowości. Przekonali kobietę, że handlują paliwem najwyższej jakości i w rezultacie sprzedali jej około 200 litrów cieczy, która wcale nie była olejem napędowym. Pokrzywdzona zapłaciła za ciecz 500 zł. Gdy zorientowała się, że została oszukana natychmiast złożyła zawiadomienie w tej sprawie w komendzie Policji w Sanoku.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów. Po wylegitymowaniu okazało się, że nie są mieszkańcami naszego powiatu. Sprawcy to 41-letni mieszkaniec Legnicy, 56-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania oraz 62-letni mieszkaniec miejscowości Świebodzice.

Za popełnienie tego czynu kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

KPP Sanok

DREWEX INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."