REKLAMA

Oszuści zatrzymani przez Policję

POWIAT SANOCKI. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzewani o oszukanie 48-letniej kobiety. Sprzedali jej 200 litrów cieczy, która miała być olejem napędowym. Mieszkanka powiatu sanockiego na tej transakcji straciła 500 złotych.

Wczoraj (po południu w miejscowości Srogów Górny, w powiecie sanockim, trzech mężczyzn oszukało 48-letnią mieszkankę tej miejscowości. Przekonali kobietę, że handlują paliwem najwyższej jakości i w rezultacie sprzedali jej około 200 litrów cieczy, która wcale nie była olejem napędowym. Pokrzywdzona zapłaciła za ciecz 500 zł. Gdy zorientowała się, że została oszukana natychmiast złożyła zawiadomienie w tej sprawie w komendzie Policji w Sanoku.

Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów. Po wylegitymowaniu okazało się, że nie są mieszkańcami naszego powiatu. Sprawcy to 41-letni mieszkaniec Legnicy, 56-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania oraz 62-letni mieszkaniec miejscowości Świebodzice.

Za popełnienie tego czynu kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

KPP Sanok

15-11-2010


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.