Policja poszukuje świadków wypadku

10-12-2010

SANOK. Policjanci poszukują świadków wypadku do jakiego doszło  na ul. Krakowskiej w Sanoku. Zdarzenie miało miejsce 2 grudnia br. kilka minut przed godziną 17.  Piesza została potrącona w rejonie przejścia  przez kierującego fordem.


51-letnia kobieta została potrącona podczas przechodzenia przez jezdnię. Ciężko ranna zmarła pomimo podjęcia akcji ratunkowej. Osobowym fordem kierował 18-latek.

Policja poszukuje świadków wypadku. Osoby, które były świadkami bądź posiadają informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pokój 144 lub pod nr tel. 13 46 57 365 bądź 997.

Po raz kolejny apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Intensywne opady śniegu, zamiecie, śliska nawierzchnia jezdni i słaba widoczność  to elementy znacznie zwiększające ryzyko spowodowania wypadku bądź kolizji. Pamiętajmy, że należy dostosować prędkość kierowanego pojazdu do warunków panujących  na drodze. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo pieszych zwiększą elementy odblaskowe na okryciu wierzchnim, które pozwolą w odpowiednim czasie kierowcy zauważyć pieszego i bezpiecznie go ominąć.

O WYPADKU INFORMOWALIŚMY:
Śmiertelne potrącenie pieszej na ul. Krakowskiej w Sanoku!

KPP Sanok

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.