Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

SANOK. W sobotę mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił Policję, że padł ofiarą rozboju. Z jego relacji wynika, że podczas „zakrapianego alkoholem” spotkania towarzyskiego dwóch mężczyzn ukradło mu pieniądze strasząc go użyciem noża.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do rozboju doszło w miejscowości Pakoszówka późnym wieczorem w sobotę. W jednym z mieszkań odbywała się impreza. W trakcie spożywania alkoholu, dwóch mężczyzn w wieku 39 i 54 lat podeszło do innego uczestnika spotkania. Pokrzywdzony zeznał, że jeden z napastników trzymał w ręce nóż, a drugi szperał w kieszeniach jego ubrania w poszukiwaniu pieniędzy. W rezultacie zabrali 900 zł.

W wyniku działań policyjnych podejrzewani o ten rozbój zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Pozostaną w nim do czasu przesłuchania i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

KPP Sanok

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."