REKLAMA
TREND HOMES
REKLAMA

V kolejka SLU – Powalczą o fotel lidera! Zapraszamy kibiców!

SANOK. Piąta kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja to przede wszystkim szlagierowe spotkanie pomiędzy obrońcą tytułu z ubiegłego sezonu Faherem Automatyka a liderem rozgrywek drużyną esanok.pl.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, drużyna esanok.pl to w tym sezonie bardzo mocny skład (Cleanstar24 z poprzedniego sezonu wzmocniony najlepszymi zawodnikami z byłego Energy&Electric Systems oraz byłego esanok.pl) natomiast Faher Automatyka to od początku rozgrywek SLU praktycznie nie zmieniony, mocny i zgrany skład co sezon walczący o medale! Dużo będzie zależało od dyspozycji obu bramkarzy Krzysztofa Rockiego (esanok.pl) oraz Daniela Kamińskiego (Faher).

Pierwszy mecz V kolejki SLU to rywalizacja Iwoniczanki z Interq. Iwoniczanka dość niespodziewanie zajmuje dopiero szóste miejsce i w tym meczu o kolejne punkty będzie jej ciężko.

Ciekawie będzie tez w spotkaniu Extreme Team z Wulkanexem. Ta pierwsza ma szansę awansować na trzecią lokatę natomiast Wulkanex na czwartą co było by wielką niespodzianką!

O pierwsze punkty w tym sezonie i o opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli powalczyAZS PWSZ Sanok w meczu z PB Buda. W ostatnim spotkaniu piątej kolejki spotkają się sąsiedzi z tabeli siódmy AZS PWSW Przemyśl oraz ósmy El-Bud. Faworyta ciężko wskazać dlatego też mecz będzie na pewno wyrównany!

Zapraszamy kibiców do ZS nr 3,
ul. Stróżowska 16.
Wstęp wolny !

V kolejka 22.11.2010
16:10
Iwoniczanka – InterQ
16:50 Extrem Team – Wulkanex
17:30 esanok.pl – Faher Automatyka
18:10 AZS PWSZ Sanok- PB Budka
18:50 AZS PWSW Przemyśl – EL-BUD

SLU Sanok

22-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Tagi: ,

Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.