REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS ZSL
REKLAMA

V kolejka SLU – Powalczą o fotel lidera! Zapraszamy kibiców!

SANOK. Piąta kolejka Sanockiej Ligi Unihokeja to przede wszystkim szlagierowe spotkanie pomiędzy obrońcą tytułu z ubiegłego sezonu Faherem Automatyka a liderem rozgrywek drużyną esanok.pl.

Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, drużyna esanok.pl to w tym sezonie bardzo mocny skład (Cleanstar24 z poprzedniego sezonu wzmocniony najlepszymi zawodnikami z byłego Energy&Electric Systems oraz byłego esanok.pl) natomiast Faher Automatyka to od początku rozgrywek SLU praktycznie nie zmieniony, mocny i zgrany skład co sezon walczący o medale! Dużo będzie zależało od dyspozycji obu bramkarzy Krzysztofa Rockiego (esanok.pl) oraz Daniela Kamińskiego (Faher).

Pierwszy mecz V kolejki SLU to rywalizacja Iwoniczanki z Interq. Iwoniczanka dość niespodziewanie zajmuje dopiero szóste miejsce i w tym meczu o kolejne punkty będzie jej ciężko.

Ciekawie będzie tez w spotkaniu Extreme Team z Wulkanexem. Ta pierwsza ma szansę awansować na trzecią lokatę natomiast Wulkanex na czwartą co było by wielką niespodzianką!

O pierwsze punkty w tym sezonie i o opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli powalczyAZS PWSZ Sanok w meczu z PB Buda. W ostatnim spotkaniu piątej kolejki spotkają się sąsiedzi z tabeli siódmy AZS PWSW Przemyśl oraz ósmy El-Bud. Faworyta ciężko wskazać dlatego też mecz będzie na pewno wyrównany!

Zapraszamy kibiców do ZS nr 3,
ul. Stróżowska 16.
Wstęp wolny !

V kolejka 22.11.2010
16:10
Iwoniczanka – InterQ
16:50 Extrem Team – Wulkanex
17:30 esanok.pl – Faher Automatyka
18:10 AZS PWSZ Sanok- PB Budka
18:50 AZS PWSW Przemyśl – EL-BUD

SLU Sanok

22-11-2010

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: ,